Piersi - Balkanica

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 4:11
Data dodania: 09.11.2014 10:52:04
Rozmiar pliku: 4.54 MB
Tagi: Piersi, Balkanica
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Piersi_-_Balkanica.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie słuchasz ma rozmiar czterysta pięćdziesiąt cztery i zero setnych megabajta. Długość oscyluje na cztery minuty i jedenaście sekund. Jest to jeden z wielu piosenek wykonawcy Piersi, której tytuł to Balkanica. Utwór w formacie mp3, który w tej chwili odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 17 listopada 2017 roku. Niestety do tego utworu muzycznego nikt nie zaproponował jeszcze żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty go dodał. Do dziś nikt nie ściągnął nigdy utworu muzycznego Piersi - Balkanica. Nie ma jak na razie ani jednego komentarza dodanego do tego utworu.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często zazdrościłeś ludziom, którzy mogli cieszyć się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mogli wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, oni już jakiś czas temu znaleźli nasz portal - gwarantujemy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością muzyki, jeśli zabawisz tu na dłużej.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży popularna piosenka - Balkanica, którą wykonuje Piersi, znany z tworzenia kawałków, które bez problemów szturmem zdobywają parkiety wszystkich cenionych klubów. Ale do rzeczy. Wszystko co musisz zrobić, to znaleźć na Wrzucie piosenkę, po czym wrzucić ją w naszą znakomitą wyszukiwarkę.

Mało? Będziesz miał więcej! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś w ogóle nie musiał zaglądać na inne portale i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych piosenek rozbudowuje się każdego dnia. Poprzez to musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na komputer upragniony kawałek, na przykład Piersi - Balkanica, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Za pośrednictwem tej strony przetestujesz kilka bardzo sprytnych do realizacji tricków, poprzez które już w kilka sekund na Twoim dysku znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeciwności.

Pragniesz wrzucić na telefon Balkanica? Ściągnij mp3 właśnie teraz. To całkowicie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na powiększenie własnego zbioru utworów oraz poznanie nowych wykonawców. A może będzie też tak, że zanim jakaś piosenka stanie się znana, Ty od długiego czasu będziesz ją znał?

Obecnie już każdy może tworzyć muzykę. Przy pomocy prawdziwych albo wirtualnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia ludzie nie będą ściągać z naszego portalu Twoich kawałków. Do tej pory Ty ściągaj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj