AFTER PARTY - BANANOWA AGNIESZKA

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 3:13
Data dodania: 14.12.2014 19:36:50
Rozmiar pliku: 7.01 MB
Tagi: AFTER PARTY, BANANOWA AGNIESZKA
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

AFTER_PARTY_-_BANANOWA_AGNIESZKA.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz odtwarzasz posiada rozmiar siedemset jeden i zero setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to trzy minuty i trzynaście sekund. Jest to jeden z dzieł autorstwa AFTER PARTY, którego nazwa brzmi BANANOWA AGNIESZKA. Utwór w formacie mp3, który teraz słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w środę, 22 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tego pliku mp3. Będziemy zatem niezwykle uszczęśliwieni, gdybyś takowy zaproponował. Do tego momentu żaden użytkownik nie ściągnął ani razu utworu muzycznego AFTER PARTY - BANANOWA AGNIESZKA. Nie znalazł się do dziś żaden użytkownik, który miałby kaprys skomentować tę piosenkę, ale Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu trafili na nasz portal - jeśli zostaniesz tu na dłużej, przekonasz się że Ty też będziesz miał możliwość brać ze sobą własną muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy popularną piosenkę - BANANOWA AGNIESZKA, której autorem jest AFTER PARTY, ceniony za tworzenie utworów, które błyskawicznie docierają na szczyty list przebojów w rozgłośniach radiowych. Ale ad rem. Jeżeli zechcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a zaraz po tym będziesz miał możliwość ściągnąć pożądany kawałek.

Mało? Będziesz miał więcej! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie musiał wchodzić na inne witryny i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych utworów rozszerza się bez przerwy. Poprzez to zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na dysk pożądany kawałek, na przykład AFTER PARTY - BANANOWA AGNIESZKA, a następnie przegrać go na empetrójkę.

Za pomocą tej strony przyswoisz sobie kilka bardzo łatwych do zrealizowania sztuczek, za pomocą których błyskawicznie na Twoim sprzęcie zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych komplikacji.

Chcesz skopiować na odtwarzacz mp3 BANANOWA AGNIESZKA? Ściągnij mp3 właśnie teraz. To absolutnie bezpieczny i darmowy sposób na powiększenie własnej bazy utworów oraz poznanie nowych muzyków. Kto wie - może zanim jakiś kawałek wpadnie w ręce komercji, Ty już długo będziesz go znał?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dziś osiągalne dla każdego, stąd ogromny przypływ osób, które z amatorów przeistaczają się w profesjonalnych muzyków. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia fani muzyki nie będą pobierać z naszej strony Twoich piosenek. A na razie Ty ściągaj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj