T-Spoon - Smiling

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 3:59
Data dodania: 16.02.2015 15:37:53
Rozmiar pliku: 3.01 MB
Tagi: Spoon, Smiling
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

T-Spoon_-_Smiling.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie masz uruchomioną to mniejwięcej trzysta jeden i zero setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i pięćdziesiąt dziewięć sekund. To plik mp3 o tytule "Smiling", którego autorem jest Spoon. W piatek, 20 pazdziernika 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki żaden użytkownik nie dodał jak na razie żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Żadna osoba nie ściągnęła utworu muzycznego T-Spoon - Smiling do dziś. Nie ma do tej pory ani jednego komentarza dodanego do tego pliku mp3, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mogli zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, ci ludzie już dawno znaleźli naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz mógł radować się wolnością muzyki, jeśli zostaniesz tu trochę dłużej.

Będzie to realne dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy popularną piosenkę - Smiling, którą wykonuje Spoon, znany z tworzenia piosenek, które błyskawicznie podbijają parkiety wszystkich cenionych klubów. Jednak ad rem. Jeżeli chcesz pobrać darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a zaraz po tym będziesz w stanie ściągnąć upragniony kawałek.

Mało? Będziesz miał więcej! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie miał potrzeby zaglądać na inne witryny i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych empetrójek poszerza się codziennie. Poprzez to musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk upragniony kawałek, dla przykładu T-Spoon - Smiling, a następnie wrzucić go na empetrójkę.

Poprzez tę stronę poznasz kilka niezwykle nieskomplikowanych do realizacji tricków, dzięki którym szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim komputerze znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chcesz wrzucić na odtwarzacz mp3 Smiling? Pobierz mp3 już teraz. To bezpłatnie bezpieczny i darmowy sposób na rozszerzenie własnej biblioteki utworów i poznanie nowych artystów. Bardzo prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś twórczość, nim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Obecnie już każdy może nagrywać piosenki. Za pomocą prawdziwych albo wirtualnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Pewnie marzysz o tym, żeby słuchacze w przyszłości ściągali Twoje przeboje - na razie jednak ściągaj darmowe mp3 reszty muzyków i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj