Power Play - NajPiękne (Slayback for Żaneta Remix)

Aktualna ocena: 5 / 5 (3 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 3:57
Data dodania: 18.05.2015 21:23:07
Rozmiar pliku: 10.6 MB
Tagi: Power Play, NajPiękne (Slayback for Żaneta Remix)
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Power_Play_-_NajPiękne_(Slayback_for_Żaneta_Remix).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz masz otworzoną to około sto sześć i zero setnych megabajta. Długość to trzy minuty i pięćdziesiąt siedem sekund. Jest to jeden z piosenek autorstwa Power Play, której tytuł to NajPiękne (Slayback for Żaneta Remix). Utwór mp3, który aktualnie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku. Do tego utworu nie ma dotychczas żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Użytkownicy oddali głos na ten plik już trzy razy, a średnia ocen wynosi aktualnie pięć i zero setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Jak na razie żaden użytkownik nie zapisał ani razu pliku mp3 Power Play - NajPiękne (Slayback for Żaneta Remix). Nie znalazł się jeszcze ani jeden użytkownik, który zechciałaby dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z cienia. Obecnie każdy może poznać dokonania coraz to nowych artystów, także dzięki serwisom analogicznym do naszego, na których każdy może ściągnąć darmowe mp3, dla przykładu Power Play - NajPiękne (Slayback for Żaneta Remix). Czy warto się z tym zapoznać?

Power Play bez skrupułów zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, a to przez swoje łatwo wpadające w ucho kawałki. Na starcie swojej przygody z komponowaniem, robił tak samo jak reszta wykonawców - udostępniał w Internetu bezpłatne mp3 do ściągnięcia. Tym rozwiązaniem można zjednać sobie rzesze słuchaczy, którzy następnie chętnie zakupią całe albumy, oczywiście jeżeli spodoba im się muzyka, co nie zawsze jest takie pewne. Ale w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - przykładem niech będzie NajPiękne (Slayback for Żaneta Remix), genialna piosenka, goszcząca coraz częściej na znanych eventach.

Chcesz mieć konkretne utwory na swoim telefonie? Wykorzystaj do tego naszą wyszukiwarkę mp3, która Ci to umożliwi. Nie natkniesz się tu na żadne haczyki albo ukryte opłaty - wszystko jest przejrzyste i absolutnie darmowe. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszej witrynie jest wolna od jakichkolwiek zagrożeń, które można spotkać na podobnych serwisach. Daj sobie spokój z pełnymi pułapek portalami - tu znajduje się tylko czysta muzyka.

Posiadamy coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak dziecinnie proste, a dodatkowo szybkie i darmowe. Koniec z ciągłym czekaniem, aż załaduje się piosenka; dzięki nam to pieśń przeszłości.

NajPiękne (Slayback for Żaneta Remix), której autorem jest Power Play, to znakomita melodia na dowolny dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy upodobania muzyczne. Nie zwlekaj, aż przeminie trend na słuchanie Power Play - NajPiękne (Slayback for Żaneta Remix) i pobierz darmowe mp3 z naszego portalu. Power Play nie bez przyczyny jest określany maszynką do nagrywania przebojów, w tym przypadku jest tak samo, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj