Power Play - Najpiekne 2015

Aktualna ocena: 5 / 5 (4 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 3:57
Data dodania: 18.05.2015 21:23:07
Rozmiar pliku: 10.71 MB
Tagi: Power Play, Najpiekne 2015
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Power_Play_-_Najpiekne_2015.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz słyszysz to około tysiąc siedemdziesiąt jeden i zero setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na trzy minuty i pięćdziesiąt siedem sekund. Jest to jeden z wielu piosenek nagranych przez Power Play, której nazwa brzmi Najpiekne 2015. W sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dołączonego klipu do tego utworu muzycznego. Będziemy zatem bardzo wdzięczni, gdybyś go dodał. Użytkownicy wystawili ocene na tę piosenkę już cztery razy, a średnia głosów jest aktualnie równa pięć i zero setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Nikt nie pobrał pliku mp3 Power Play - Najpiekne 2015 jak na razie. Nie ma jeszcze ani jednego komentarza dodanego do tego pliku muzycznego, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często zazdrościłeś ludziom, którzy mogą cieszyć się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mogli zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, ci ludzie już dawno odkryli nasz portal - zapewniamy, że będziesz w stanie radować się wolnością muzyki, jeśli tylko spędzisz tutaj trochę czasu.

W jaki sposób? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży znana piosenka - Najpiekne 2015, której autorem jest Power Play, znany z tworzenia kawałków, które bez problemów szturmem zdobywają parkiety wszystkich cenionych klubów. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie znajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszym portalu - błyskawicznie będziesz miał darmowe mp3.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Wcale nie nie masz potrzeby zaglądania na inne strony. Widzisz, wszyscy w zespole skupiamy się nad tym, żebyś miał możliwość pomijać inne portale i ściągać mp3 bezpośrednio stąd. Każdego dnia rozbudowujemy zbiór dostępnych kawałków. Dzięki temu zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na dysk utwór, który chcesz mieć, dla przykładu Power Play - Najpiekne 2015, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Za pośrednictwem tej strony przetestujesz kilka bardzo łatwych do wykonania rozwiązań, dzięki którym błyskawicznie na Twoim sprzęcie zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych komplikacji.

Chcesz skopiować na telefon Najpiekne 2015? Pobierz mp3 już teraz. To absolutnie bezpieczny i bezpłatny sposób na powiększenie własnego zbioru utworów i poznanie nowych gwiazd. A może będzie także tak, iż zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty już długo będziesz ją znał?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dostępne dla wszystkich, stąd ogromny wysyp ludzi, którzy wolą profesjonalnie iść w tym kierunku. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia fani muzyki nie będą ściągać z naszego portalu Twoich kawałków. A na razie Ty ściągaj utwory reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj