NajPiękne - LIFFE(cower Power Play)

Aktualna ocena: 3.7 / 5 (3 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 3:26
Data dodania: 18.05.2015 21:23:07
Rozmiar pliku: 3.04 MB
Tagi: NajPiękne, LIFFE(cower Power Play)
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

NajPiękne_-_LIFFE(cower_Power_Play).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie odtwarzasz to trzysta cztery i zero setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to trzy minuty i dwadzieścia sześć sekund. Jest to jeden z wielu piosenek stworzonych przez NajPiękne, której tytuł brzmi LIFFE(cower Power Play). Plik mp3, który teraz słuchasz został dodany do naszej bazy danych w środę, 22 listopada 2017 roku. Do tego kawałka nie zaproponowano jeszcze żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Użytkownicy ocenili tę piosenkę już trzy razy, a średnia ocen wynosi aktualnie trzy i sześćdziesiąt siedem setnych, w skali od jeden do sześć. Żaden użytkownik nie ściągnął pliku audio NajPiękne - LIFFE(cower Power Play) do tego momentu. Nikt jeszcze nie miał ochoty dodać komentarza do tego utworu muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Nie obawiaj się zwiedzić świata muzyki. Ogromna ilość utworów jest na wyciągnięcie ręki, wszystko co musisz wykonać to skorzystać z naszej niezawodnej wyszukiwarki mp3. Poszukujesz LIFFE(cower Power Play)? Pobierz mp3 błyskawicznie, każdy sobie z tym poradzi.

NajPiękne jest znanym i cenionym twórcą sceny muzycznej. Tworzone przez niego piosenki szybko docierają na szczyty list przebojów. Nie inaczej dzieje się z LIFFE(cower Power Play). Download tego utworu możesz przeprowadzić na naszej stronie. To tylko kilka ruchów myszką, które dzielą Cię od słuchania tej piosenki, bez potrzeby odwiedzania Wrzuty albo podobnych stron.

Poprzez nasze darmowym mp3 możesz słuchać muzyki wszędzie tam, gdzie zechcesz. Chcesz włączyć piosenki w telefonie lub odtwarzaczu? Więc nie czekaj - pobierz NajPiękne - LIFFE(cower Power Play) i ciesz się nią gdzie chcesz, bez ograniczeń.

Co istotne, nie chcemy żadnych pieniędzy za udostępnienie mp3 do ściągnięcia. Całość jest absolutnie za darmo, nie płacisz za to ani grosza, nie musisz robić niczego poza wybraniem piosenki i ściągnięciem jej. Pobieranie empetrójek z Wrzuty to znakomite wyjście dla tych, którzy wolą przedtem zapoznać się z danym albumem lub utworem, a dopiero później to kupić.

Nie bierz piosenek w ciemno i nie zaśmiecaj sobie dysku twardego - przesłuchaj darmowe mp3, zanim je pobierzesz. Jeśli dany kawałek nie wpasuje się w Twój gust, zawsze jesteś w stanie kliknąć na inny. Jednak LIFFE(cower Power Play), który wykonuje NajPiękne, jest ostatnimi czasy bardzo popularny - Ty też nadążaj za trendami i skorzystaj z naszego bezproblemowego narzędzia, jakim jest Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj