Pitboss 2000 - Fat Pig

Aktualna ocena: 1.5 / 5 (2 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 2:31
Data dodania: 18.05.2015 21:45:17
Rozmiar pliku: 1.35 MB
Tagi: Pitboss 2000, Fat Pig
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Pitboss_2000_-_Fat_Pig.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą aktualnie odtwarzasz zajmuje sto trzydzieści pięć i zero setnych megabajta. Zaś jego długość to dwa minuty i trzydzieści jeden sekund. Odtwarzasz utwór tytułem "Fat Pig", którego wykonawcą jest Pitboss 2000. Kawałek w formacie mp3, który aktualnie słyszysz został wprowadzony do naszej bazy danych we wtorek, 21 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dołączonego klipu do tej piosenki. Zalecamy zatem, byś go zaproponował. Odwiedzający oddali głos na tę piosenkę już dwa razy, a średnia ocen wynosi aktualnie jeden i pięćdziesiąt setnych, w skali od jeden do sześć. Plik Pitboss 2000 - Fat Pig nie został do dziś nigdy pobrany. Żaden użytkownik do dziś nie zechciał skomentować tej piosenki, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne kolejne wydawnictwa muzyczne powodują niezły zamęt na rynku. Praktycznie każdego miesiąca objawiają się nowe gwiazdy muzyki popularnej, nowe piosenki i nowe wydawnictwa, które od razu podbijają serca słuchaczy. Jednym z takich twórców jest Pitboss 2000, a tegoroczny hit Fat Pig jest obecnie szeroko komentowany na stronach internetowych, a to głownie przez niezwykłe brzmienie i niesamowitą jakość utworu.

A może osobiście chcesz się dowiedzieć, czym jest Pitboss 2000 - Fat Pig? Pobierz mp3 z naszego portalu, a uświadomisz sobie, przez co ten kawałek zyskuje same dobre recenzje pośród słuchaczy i krytyków. Całkiem prawdopodobne, że na codzień słuchasz całkowicie innych piosenek - ale to nie jest żadne usprawiedliwienie, by przeoczyć taki rarytas. Pobierz to darmowe mp3 z naszej strony. W innym przypadku możesz być nieco wyalienowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Fat Pig, a Ty nie będziesz wiedział o czym mówią, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Nie masz pojęcia, gdzie odnaleźć ten przebój Pitboss 2000? Poważną przeszkodą jest pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Posiadany przez nas Wrzuta downloader pozwoli Ci błyskawicznie na ściągnięcie dowolnej piosenki z tego serwisu. Już nie musisz poszukiwać darmowych utworów na nieciekawych, niebezpiecznych serwisach - odnajdziesz je u nas, na bezpiecznym portalu.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszego niesamowicie rozbudowanego zbioru utworów. Poprzez takie rozwiązanie, w kilka sekund po wpisaniu do wyszukiwarki Pitboss 2000 - Fat Pig, wyświetlą Ci się wyniki z możliwością ściągnięcia bezpłatnego mp3 prosto na swój komputer.

Tylko u nas ściągniesz bezpłatne piosenki. Doskonale wiemy, że pewnie znudziłeś się słuchaną bez przerwy muzyką i całością tego, co puszczane jest w radiach. Z tego względu niezłym wyjściem jest ściągnięcie niezłej porcji muzyki mp3 za free z naszego portalu. Nie ma w tym nic skomplikowanego, kilka ruchów myszką i gotowe - w zamian otrzymasz mnóstwo empetrójek, którymi będziesz mógł radować się przez wiele długich dni.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj