Corpseraper - Pig Slaughter (Final)

Aktualna ocena: 3 / 5 (1 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 1:47
Data dodania: 18.05.2015 21:45:17
Rozmiar pliku: 5.41 MB
Tagi: Corpseraper, Pig Slaughter (Final)
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Corpseraper_-_Pig_Slaughter_(Final).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który teraz odtwarzasz waży pięćset czterdzieści jeden i zero setnych megabajta. Natomiast jego długość to jeden minute i czterdzieści siedem sekund. To jeden z wielu dzieł nagranych przez Corpseraper, którego nazwa brzmi Pig Slaughter (Final). Utwór w formacie mp3, który aktualnie słuchasz został dodany do naszej bazy danych w środę, 22 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tej piosenki. Zachęcamy zatem, abyś go dodał. Odwiedzający ocenili tę piosenkę już jeden raz, a średnia ocen wynosi trzy i zero setnych, w skali od jeden do sześć. Jeszcze żaden użytkownik nie pobrał ani razu pliku Corpseraper - Pig Slaughter (Final). Żadna osoba do dzisiaj nie miał ochoty skomentować tej piosenki, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, na scenie muzycznej pojawiają się kolejni wykonawcy, którzy bezproblemowo zdobywają rzesze nowych sympatyków, którzy są gotowi zapłacić bardzo dużo za albumy i koncerty i w ten sposób pokazać wsparcie dla ulubionego twórcy. Analogicznie jest z przebojem Pig Slaughter (Final), wykonywanym przez Corpseraper. Piosenka ta bez pardonu zdobywa miejsca na listach przebojów, a zawdzięcza to głownie niezwykłej kompozycji oraz temu, że łatwo wpada w ucho.

A może osobiście chcesz się dowiedzieć, czym jest Corpseraper - Pig Slaughter (Final)? Ściągnij mp3 z naszego portalu, a przekonasz, przez co ta piosenka zbiera same przychylne opinie wśród słuchaczy i krytyków. Całkiem możliwe, że na codzień słuchasz całkowicie innych piosenek - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, by przeoczyć taki smakowity kąsek. Ściągnij to darmowe mp3 z naszej strony. W innym przypadku pewnie będziesz nieco wyalienowany, gdy będziesz świadkiem rozmów znajomych o Pig Slaughter (Final), a Ty nie będziesz się orientował o czym mówią, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Szukasz w wielu miejscach piosenki Corpseraper? Wszystko przez to pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy dobre rozwiązanie. Dysponujemy Wrzuta downloader, który ułatwi Ci szybciej niż myślisz na pobranie dowolnego kawałka z tego serwisu. Od teraz nie musisz szukać bezpłatnych kawałków na nieciekawych, niebezpiecznych serwisach - odnajdziesz je u nas, na bezpiecznej stronie.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest połączona z naszą bardzo mocno rozbudowaną bazą kawałków. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w kilka sekund po wstukaniu do wyszukiwarki Corpseraper - Pig Slaughter (Final), dostaniesz wyniki z możliwością pobrania bezpłatnego mp3 wprost na swój komputer.

Tylko u nas ściągniesz darmowe mp3. Doskonale wiemy, że mogłeś znudzić się słuchaną bez przerwy muzyką i tym wszystkim, co puszczane jest w radiach. Dlatego dobrym wyjściem jest pobranie niezłej dawki muzyki mp3 za free z tego portalu. To naprawdę proste, kilka ruchów myszką i gotowe - bez żadnego trudu otrzymasz możliwość słuchania przez wiele dni nowych, znakomitych przebojów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj