Mike Oldfield - Discovery

Aktualna ocena: 3 / 5 (1 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 3:08
Data dodania: 18.05.2015 22:49:26
Rozmiar pliku: 5.48 MB
Tagi: Mike Oldfield, Discovery
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Mike_Oldfield_-_Discovery.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku, który właśnie masz uruchomioną to pięćset czterdzieści osiem i zero setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i osiem sekund. Odtwarzasz kawałek tytułem "Discovery", którego autorem jest Mike Oldfield. Plik audio w formacie mp3, który w tej chwili słyszysz został dodany do naszej bazy danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Niestety do tego pliku nie dopasowano jeszcze żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty go dodał. Użytkownicy wystawili ocene na ten plik już jeden raz, a średnia głosów jest równa trzy i zero setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Plik Mike Oldfield - Discovery nie został do dzisiaj nigdy pobrany. Nie ma do dzisiaj ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czemu boisz się wejść do świata muzyki? Mamy dla Ciebie bezlik darmowych kawałków, wszystko co musisz wykonać to skorzystać z naszej niezawodnej wyszukiwarki mp3. Szukasz Discovery? Pobierz mp3 w mgnieniu oka, to łatwiejsze niż sądziłeś.

Mike Oldfield to poważany oraz sławny twórca w świecie muzyki. Jego piosenki szybko stają się popularnymi hitami. Tak samo stało się z Discovery. Download tej piosenki najłatwiej wykonać właśnie tutaj. To jedynie kilka ruchów myszką, dzielących Cię od cieszenia się tym utworem, bez przymusu wchodzenia na Wrzutę i inne portale.

Nasze darmowe mp3 umożliwiają Ci słuchanie muzyki dokładnie w miejscu, gdzie zechcesz. Lubisz posłuchać piosenek w odtwarzaczu lub na wieży? Zatem nie zwlekaj - pobierz Mike Oldfield - Discovery i włączaj ją gdzie chcesz, bez żadnych przeszkód.

Dajemy Ci mp3 do pobrania bez pobierania opłat! Wszystko jest całkowicie za darmo, wystarczy że wybierzesz piosenkę i pobierzesz ją, nie zapłacisz za dostęp do pliku. Pobieranie hitów z serwisu Wrzuta to dobre wyjście dla osób, które pragną najpierw zaznajomić się z danym albumem lub piosenką, i w następstwie tego to kupić.

Nie bierz piosenek na ślepo i nie zaśmiecaj sobie komputera - odsłuchaj darmowe mp3, zanim je pobierzesz. Jeżeli dany utwór Ci się nie spodoba, w każdym momencie możesz kliknąć na inny. Jednakże Discovery, autorstwa Mike Oldfield, jest od niedawna bardzo popularny - Ty też bądź na czasie i skorzystaj z naszego niezwykłego narzędzia, jakim jest Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj