!dj akoss - Summer Dance

Aktualna ocena: 4.5 / 5 (4 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 5:51
Data dodania: 19.05.2015 00:28:50
Rozmiar pliku: 3.05 MB
Tagi: !dj akoss, Summer Dance
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

!dj_akoss_-_Summer_Dance.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar kawałka, który teraz odtwarzasz to około trzysta pięć i zero setnych megabajta. Długość oscyluje na pięć minut i pięćdziesiąt jeden sekund. To jeden z piosenek nagranych przez !dj akoss, której nazwa brzmi Summer Dance. Utwór mp3, który aktualnie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tej piosenki. Zachęcamy więc, abyś takowy dodał. Userzy oddali głos na tę piosenkę już cztery razy, a średnia ocen wynosi teraz cztery i pięćdziesiąt setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Żadna osoba nie ściągnęła pliku mp3 !dj akoss - Summer Dance do dziś. Nie ma do tej pory żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy wszyscy mogą zapoznać się z twórczością dowolnego wykonawcy, pojęcie muzyki z podziemi lekko blaknie - również przy pomocy serwisów podobnych do naszego. W tym miejscu wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, między innymi !dj akoss - Summer Dance. Czy warto przesłuchać ten utwór?

!dj akoss bez kompleksów zdobywa kolejne miejsca na listach przebojów, a to przez swoje łatwo wpadające w ucho kawałki. Na starcie swojej przygody z komponowaniem, robił podobnie jak reszta artystów - wrzucał do Internetu bezpłatne mp3 do ściągnięcia. To świetny sposób na zapoznanie się z muzyką, bez potrzeby płacenia na ślepo za muzykę, która może nam nie przypasować. Ale w tym przypadku nie ma takich obaw - za przykład niech posłuży Summer Dance, genialna kompozycja, coraz częściej znajdująca miejsce na głośnych imprezach.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na ściągnięcie tych utworów, które chciałbyś mieć na swoim odtwarzaczu. Nie masz powodu by obawiać się o żadne koszty - całość udostępnionych tutaj piosenek jest zupełnie darmowa, bez ukrytych haczyków. Ważne jest także to, że muzyka mp, którą u nas znajdziesz, nie posiada w sobie niebezpiecznych trojanów czy wirusów, którymi możesz zarazić komputer, odwiedzając inne portale. Jeżeli chcesz tylko czystej muzyki, korzystaj właśnie z naszej witryny.

Mamy w posiadaniu coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Już nie musisz czekać wieczność, dopóki nie napełni się pasek z loadingiem piosenki - tutaj zrobisz mp3 download bez dodatkowych problemów, a także darmowo i błyskawicznie.

Jeżeli potrzebujesz empetrójki, która przypadnie do gustu wszystkim, bez względu na gust muzyczny czy wiek, dobrym wyborem jest Summer Dance, w wykonaniu !dj akoss. Nie czekaj - pobierz mp3 z naszego serwisu i sprawdź, czemu !dj akoss - Summer Dance jest teraz trendy. Gwarantujemy, że nie będziesz tym zawiedziony - taki muzyk tworzy hit za hitem, nie inaczej jest w przypadku tej empetrójki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj