Kassada - Dla Zabawy (Noizz Bros Disco Energy Mix)

Aktualna ocena: 4.5 / 5 (2 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 5:28
Data dodania: 19.05.2015 12:12:11
Rozmiar pliku: 13.21 MB
Tagi: Kassada, Dla Zabawy (Noizz Bros Disco Energy Mix)
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Kassada_-_Dla_Zabawy_(Noizz_Bros_Disco_Energy_Mix).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który teraz odtwarzasz ma rozmiar tysiąc trzysta dwadzieścia jeden i zero setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na pięć minut i dwadzieścia osiem sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Dla Zabawy (Noizz Bros Disco Energy Mix)", której wykonawcą jest Kassada. Utwór, który w tej chwili słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku. Do tej piosenki nie dopasowano dotychczas żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Userzy wystawili ocene na ten kawałek już dwa razy, a średnia głosów jest teraz równa cztery i pięćdziesiąt setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Piosenka Kassada - Dla Zabawy (Noizz Bros Disco Energy Mix) nie została jak na razie ani razu pobrana. Nie znalazła się jak na razie ani jedna osoba, która miałby kaprys skomentować tę piosenkę w formacie mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, w muzycznym świecie pojawiają się kolejni wykonawcy, którzy bardzo szybko zyskują rzesze wiernych wielbicieli, gotowych zapłacić bardzo dużo za koncerty i płyty i w ten sposób wesprzeć ukochanego artystę. Jednym z takich twórców jest Kassada, a najnowszy przebój Dla Zabawy (Noizz Bros Disco Energy Mix) jest już szeroko komentowany na stronach internetowych, a to głownie przez niezwykłe brzmienie i dobrą jakość utworu.

A może osobiście wolisz się dowiedzieć, czym jest Kassada - Dla Zabawy (Noizz Bros Disco Energy Mix)? Ściągnij mp3 z naszego portalu, a odkryjesz, dlaczego ten utwór zbiera same dobre opinie między słuchaczami i krytykami. Bardzo prawdopodobne, że normalnie słuchasz całkowicie innej muzyki - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, by przeoczyć taki rarytas. Ściągnij to mp3 za darmo z naszej strony. Inaczej możesz być trochę wyobcowany, gdy będziesz świadkiem rozmów znajomych o Dla Zabawy (Noizz Bros Disco Energy Mix), a Ty nie będziesz się orientował o co chodzi, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Szukasz w wielu miejscach piosenki Kassada? Poważną przeszkodą jest ściąganie z Wrzuty. Ale i na to mamy dobre rozwiązanie. Dysponujemy Wrzuta downloader, który pozwoli Ci w mgnieniu oka na ściągnięcie dowolnej piosenki z serwisu Wrzuta. Już nie musisz szukać darmowych piosenek na różnych, podejrzanych portalach - odszukasz je tutaj, na bezpiecznej stronie.

Skorzystaj z posiadanej przez nas wyszukiwarki mp3, która jest podpięta do naszej bardzo mocno rozbudowanej bazy empetrójek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, od razu po wstukaniu do wyszukiwarki Kassada - Dla Zabawy (Noizz Bros Disco Energy Mix), dostaniesz wyniki z możliwością ściągnięcia darmowego mp3 bezpośrednio na dysk twardy.

Mp3 do ściągnięcia czekają właśnie na Twój ruch. Jeżeli jesteś już zniechęcony słuchaniem cały czas tej samej muzyki, jak również tym, co podają nam radia, powinieneś błyskawicznie pobrać jak najwięcej bezpłatnej muzyki mp3 z naszej strony. To naprawdę łatwe, parę ruchów myszką i voila! - bez żadnego wysiłku dostaniesz możliwość słuchania przez długi czas nowych, wspaniałych przebojów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj