WujO, Dla Zabawy haha

Aktualna ocena: 4 / 5 (1 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 3:23
Data dodania: 19.05.2015 12:12:11
Rozmiar pliku: 32.01 MB
Tagi:
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

WujO,_Dla_Zabawy_haha.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku, który aktualnie słuchasz to mniejwięcej trzy tysiące dwieście jeden i zero setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i dwadzieścia trzy sekundy. Jest to miejsce, w którym możesz posłuchać i pobrać utwór WujO, Dla Zabawy haha. Utwór w formacie mp3, który obecnie słuchasz został dodany do naszej bazy danych w środę, 22 listopada 2017 roku. Do tej piosenki nie dodano dotychczas żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty go dodał. Odwiedzający oddali głos na tę piosenkę już jeden raz, a średnia ocen jest teraz równa cztery i zero setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Do tego momentu żaden użytkownik nie pobrał nigdy pliku mp3 WujO, Dla Zabawy haha. Żaden użytkownik dotychczas nie zechciał dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na ludzi, którzy wpinali słuchawki do telefonów, zakładali je na uszy i podążali ulicą, słuchając najlepszych piosenek? No cóż, oni już dawno odkryli nasz portal - zapewniamy, że będziesz w stanie radować się wolnością muzyki, jeśli spędzisz tutaj więcej czasu.

Stanie się to realne dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu WujO, Dla Zabawy haha. Słyszałeś tę piosenkę, prawda? Stworzył ją WujO, Dla Zabawy haha - to prawdziwa maszynka do nagrywania kolejnych przebojów, a mnóstwo piosenek jego autorstwa gości na licznych zabawach. Ale do rzeczy. Jeśli chcesz mieć darmowe mp3, wklej link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a chwilę później będziesz w stanie ściągnąć pożądany kawałek.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś wcale nie miał potrzeby wchodzić na inne portale i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Bez przerwy rozszerzamy bazę dostępnych piosenek. Poprzez to zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś mógł pobrać na komputer przebój, który chcesz mieć, na przykład WujO, Dla Zabawy haha, a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Dzięki tej stronie opanujesz kilka niezwykle nieskomplikowanych do realizacji rozwiązań, poprzez które bardzo szybko na Twoim dysku zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeciwności.

Chciałbyś przerzucić na telefon WujO, Dla Zabawy haha? Pobierz mp3 już teraz. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych muzyków, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i darmowe. Całkiem możliwe, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, nim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dziś osiągalne dla wszystkich, stąd ogromny przypływ ludzi, którzy pragną na poważnie iść w tym kierunku. Nikt nie powiedział, że kiedyś ludzie nie będą pobierać z naszej strony Twoich kawałków. A na razie Ty ściągaj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj