15 - Tenacious D - The Metal

Aktualna ocena: 3 / 5 (1 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 2:30
Data dodania: 19.05.2015 15:19:14
Rozmiar pliku: 6.33 MB
Tagi: Tenacious D, The Metal
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

15_-_Tenacious_D_-_The_Metal.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie odtwarzasz to około sześćset trzydzieści trzy i zero setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na dwa minuty i trzydzieści sekund. Piosenka ta nosi tytuł "The Metal", której wykonawcą jest Tenacious D. W niedzielę, 19 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dopasowanego teledysku do tej piosenki. Zachęcamy zatem, abyś go dodał. Użytkownicy oddali głos na ten kawałek już jeden raz, a średnia ocen wynosi aktualnie trzy i zero setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Jeszcze żadna osoba nie zapisała ani razu pliku audio 15 - Tenacious D - The Metal. Żadna osoba do dziś nie raczył dodać komentarza do tego pliku audio.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

15 - Tenacious D - The Metal coraz sprawniej zdobywa popularność w gronie dużej liczby słuchaczy, nie tylko tego rodzaju muzyki. To tylko świadczy o tym, że Tenacious D jest w stanie napisać wyraziste, błyskawicznie wpadające w ucho hity, które powtarzamy przy każdej wolnej okazji, ponieważ tak mocno zapadają nam w głowach.

Odnajdziesz tutaj muzykę, która została podzielona na gatunki. To nie jedynie taki rodzaj muzyki, do którego należy 15 - Tenacious D - The Metal, lecz także wiele odmiennych gatunków. I wszystkie te mp3 są zupełnie za darmo! Codziennie zaglądaj na naszą stronę, bo regularnie prezentujemy newsy ze świata muzyki - przez to będziesz na bieżąco ze wszystkim, co się dzieje.

Muzyka, którą znajdziesz na naszej stronie, pasuje do bardzo wielu sytuacji. Niekoniecznie muszą to być głośne parapetówki. Te piosenki możesz również słuchać przy pełnym spokoju, w domowym zaciszu, delektując się każdym dźwiękiem. I będziesz miał do tego niepowtarzalną okazję, bo darmowe mp3, jakie tu znajdziesz, mają bardzo dobrą jakość - dzięki temu powinni być uszczęśliwieni przede wszystkim Ci, którzy bardzo lubią czystość dźwięku i dobre brzmienie z głośników.

Chcesz pobrać The Metal? Download tego pliku to tylko kilka kroków. Prawie tak samo jest na innych portalach, zatem na pewno dasz sobie z tym radę. Ale jednak jest tu coś odmiennego - to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki temu będziesz w stanie przeprowadzić pobieranie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Codziennie do bazy empetrójek na naszej stronie dorzucamy nowe kawałki, systematycznie powiększając zestaw darmowych mp3. Pobierz mp3, które chcesz bez przeszkód posłuchać - jeśli zdarzy się, że go tutaj brakuje, gwarantujemy że w krótkim czasie pojawi się na naszej stronie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj