Tenacious D - The Metal

Aktualna ocena: 3 / 5 (1 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 5:00
Data dodania: 19.05.2015 15:19:14
Rozmiar pliku: 2.54 MB
Tagi: Tenacious D, The Metal
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Tenacious_D_-_The_Metal.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku mp3, który właśnie słuchasz to dwieście pięćdziesiąt cztery i zero setnych megabajta. Czas trwania to pięć minut i zero sekund. To jeden z dzieł nagranych przez Tenacious D, którego nazwa to The Metal. Kawałek w formacie mp3, który w tej chwili odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w sobotę, 25 listopada 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie ma jak na razie żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Użytkownicy ocenili ten utwór już jeden raz, a średnia ocen jest teraz równa trzy i zero setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Plik Tenacious D - The Metal nie został do dzisiaj nigdy pobrany. Nie znalazła się do dzisiaj ani jedna osoba, która zechciałaby dodać komentarz do tego utworu, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Nie obawiaj się wejść do świata muzyki. Czeka na Ciebie bezlik bezpłatnych kawałków, wystarczy że skorzystasz z naszej niezawodnej wyszukiwarki mp3. Chcesz The Metal? Pobierz mp3 w mgnieniu oka, to łatwiejsze niż Ci się wydaje.

Tenacious D to lubiany i modny autor sceny muzycznej. Jego piosenki w mgnieniu oka wdrapują się na szczyty list przebojów. Nie inaczej jest z The Metal. Download tej empetrójki najłatwiej zrobić właśnie tutaj. Jedynie kilka kliknięć wystarczy, żebyś nie musiał wchodzić na Wrzutę albo inne witryny, by słuchać tego utworu.

Dzięki naszym bezpłatne mp3 możesz cieszyć się z muzyki dokładnie tam, gdzie pragniesz. Pewnie chcesz włączyć kawałki w odtwarzaczu albo na wieży? Więc nie czekaj - ściągnij Tenacious D - The Metal i włączaj ją gdziekolwiek zapragniesz, bez ograniczeń.

Co istotne, nie pobieramy żadnych pieniędzy za to, że udostępniamy mp3 do ściągnięcia. Całość jest zupełnie za darmo, wystarczy że wytypujesz utwór i ściągniesz go, nie zapłacisz za dostęp do pliku. Pobieranie utworów z serwisu Wrzuta jest świetnym wyjściem dla tych, którzy chcą najpierw zaznajomić się z danym albumem lub utworem, a w następstwie tego to kupić.

Zanim ściągniesz darmowe mp3, masz możliwość przesłuchania go, żeby nie brać niczego na ślepo i nie robić nieporządku na dysku twardym. Jeżeli taki kawałek Ci się nie spodoba, w każdej chwili jesteś w stanie przejść do innego. Jednakże The Metal, którego twórcą jest Tenacious D, znajduje się od niedawna na topie - Ty też bądź na czasie i skorzystaj z naszego niezwykłego narzędzia, jakim jest Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj