Deftones - Blind

Aktualna ocena: 3.3 / 5 (3 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 2:00
Data dodania: 19.05.2015 18:30:18
Rozmiar pliku: 11.15 MB
Tagi: Deftones, Blind
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Deftones_-_Blind.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz odtwarzasz to tysiąc sto piętnaście i zero setnych megabajta. Długość to dwa minuty i zero sekund. Słuchasz plik mp3 tytułem "Blind", którego wykonawcą jest Deftones. Utwór, który w tej chwili odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych w środę, 22 listopada 2017 roku. Do tego kawałka nie ma jak na razie żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Userzy oddali głos na tę piosenkę już trzy razy, a średnia ocen wynosi trzy i trzydzieści trzy setnych, w skali od 1 do 6. Żadna osoba nie pobrała pliku mp3 Deftones - Blind do tego momentu. Nie znalazła się jeszcze żadna osoba, która miałby kaprys skomentować tę piosenkę.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne premiery w świecie muzyki przyprawiają o zawrót głowy. Bez przesady, każdego miesiąca objawiają się nowe gwiazdy muzyki popularnej, nowe kawałki i nowe albumy, które z miejsca zdobywają serca ludzi. Jednym z takich artystów jest Deftones, a tegoroczny hit Blind to mistrzostwo w dziedzinie komponowania muzyki, a sławę zawdzięcza niesamowitej jakości dźwięku i niezwykłemu brzmieniu.

Pewnie wolałbyś osobiście przekonać się, czym jest Deftones - Blind? Pobierz mp3 z naszego portalu, a dowiesz się, dlaczego ta piosenka zyskuje same dobre opinie między słuchaczami i krytykami. Całkiem prawdopodobne, że normalnie słuchasz całkiem innej muzyki - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, aby przeoczyć taki smakowity kąsek. Pobierz to mp3 za darmo z naszej strony. Inaczej możesz być nieco wyalienowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Blind, a Ty nie będziesz wiedział o co chodzi, bo nie słyszałeś tego utworu.

Szukasz na różnych stronach piosenki Deftones? Na drodze stoi pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy dobre rozwiązanie. Nasz Wrzuta downloader ułatwi Ci w mgnieniu oka na ściągnięcie dowolnego utworu z Wrzuty. Od teraz nie musisz poszukiwać darmowych hitów na różnych, niebezpiecznych stronach - odnajdziesz je tutaj, na niezawodnej stronie.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która jest podpięta do naszej niezwykle rozbudowanej bazy utworów. Poprzez takie rozwiązanie, w kilka sekund po wstukaniu do wyszukiwarki Deftones - Blind, wyświetlą Ci się wyniki, skąd przejdziesz wprost do podstrony z możliwością pobrania na osobisty komputer bezpłatnego mp3.

Tylko u nas pobierzesz darmowe piosenki. Doskonale wiemy, że mogłeś znudzić się słuchaną bez przerwy muzyką i tym wszystkim, co puszczane jest w radiach. Dlatego dobrym wyjściem jest ściągnięcie niezłej porcji bezpłatnej muzyki mp3 z tego portalu. Nie ma w tym nic trudnego, kilka kliknięć i voila! - w zamian dostaniesz mnóstwo hitów, którymi będziesz w stanie cieszyć się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj