RED HOT CHILLI PEPPERS - OTHERSIDE (DELICIOUS KNIFE PARTY REMIX)

Aktualna ocena: 3.3 / 5 (3 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 5:00
Data dodania: 19.05.2015 18:31:30
Rozmiar pliku: 3.81 MB
Tagi: RED HOT CHILLI PEPPERS, OTHERSIDE (DELICIOUS KNIFE PARTY REMIX)
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

RED_HOT_CHILLI_PEPPERS_-_OTHERSIDE_(DELICIOUS_KNIFE_PARTY_REMIX).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie słuchasz waży trzysta osiemdziesiąt jeden i zero setnych megabajta. Długość oscyluje na pięć minut i zero sekund. Piosenka ta nosi tytuł "OTHERSIDE (DELICIOUS KNIFE PARTY REMIX)", której wykonawcą jest RED HOT CHILLI PEPPERS. Plik mp3, który obecnie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w środę, 22 listopada 2017 roku. Do tego pliku nie dopasowano dotychczas żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Użytkownicy wystawili ocene na ten utwór już trzy razy, a średnia głosów wynosi aktualnie trzy i trzydzieści trzy setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Żadna osoba nie pobrała pliku mp3 RED HOT CHILLI PEPPERS - OTHERSIDE (DELICIOUS KNIFE PARTY REMIX) do dnia dzisiejszego. Nie znalazł się do dzisiaj ani jeden użytkownik, który miałby ochotę skomentować tę piosenkę.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, oni już jakiś czas temu trafili na naszą stronę - jeśli pozostaniesz tu na dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz w stanie mieć ze sobą własną muzykę.

Będzie to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu OTHERSIDE (DELICIOUS KNIFE PARTY REMIX). Słyszałeś tę piosenkę, czyż nie? Wykonuje ją RED HOT CHILLI PEPPERS, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia kolejnych hitów, a wiele jego piosenek gości na licznych imprezach. Jednak ad rem. Wystarczy, że na Wrzucie znajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszej witrynie - po chwili otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Mało? Otrzymasz więcej! Wcale nie nie masz potrzeby zaglądania na inne portale. Widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt pracują nad tym, żebyś mógł omijania innych stron i pobierania mp3 prosto stąd. Każdego dnia poszerzamy zbiór dostępnych kawałków. Dzięki temu musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk pożądany utwór, dla przykładu RED HOT CHILLI PEPPERS - OTHERSIDE (DELICIOUS KNIFE PARTY REMIX), a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Przy użyciu tej strony przyswoisz sobie kilka niezwykle sprytnych do realizacji sztuczek, za pomocą których błyskawicznie na Twoim dysku zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Pragniesz przerzucić na telefon OTHERSIDE (DELICIOUS KNIFE PARTY REMIX)? Ściągnij mp3 właśnie teraz. To całkowicie bezpieczny i darmowy sposób na poszerzenie własnego zbioru piosenek i poznanie nowych artystów. Bardzo prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, nim trafi ona do szerokiego grona odbiorców.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są obecnie dostępne dla każdego, dlatego nastąpił niezwykły wysyp osób, które wolą profesjonalnie się tym zajmować. Nikt nie powiedział, że kiedyś ludzie nie będą ściągać z naszego portalu Twoich piosenek. Do tej pory Ty pobieraj piosenki reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj