T-Spoon - Smiling

Aktualna ocena: 3.1 / 5 (12 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 3:46
Data dodania: 19.05.2015 20:34:22
Rozmiar pliku: 3.01 MB
Tagi: Spoon, Smiling
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

T-Spoon_-_Smiling.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu, który teraz odtwarzasz to około trzysta jeden i zero setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na trzy minuty i czterdzieści sześć sekund. Jest to jeden z piosenek stworzonych przez Spoon, której nazwa brzmi Smiling. Kawałek w formacie mp3, który w tym momencie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Niestety do tego utworu nie ma dotychczas żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Odwiedzający wystawili ocene na tę piosenkę już dwanaście razy, a średnia ocen wynosi aktualnie trzy i osiem setnych, w skali od 1 do 6. Piosenka T-Spoon - Smiling nie została do dziś ani razu pobrana. Nie znalazł się do dziś żaden użytkownik, który miałby ochotę dodać komentarz do tej piosenki, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne premiery muzyczne powodują niezły zamęt w biznesie. Praktycznie każdego miesiąca na rynku pojawiają się nowi artyści, nowe kawałki i nowe płyty, które w jednej chwili podbijają serca słuchaczy. Tak samo jest z przebojem Smiling, wykonywanym przez Spoon. Piosenka ta szturmem zdobywa miejsca na listach przebojów, a zawdzięcza to głownie znakomitej kompozycji oraz temu, że łatwo ją zapamiętać.

Pewnie pragnąłbyś sam przekonać się, jak brzmi T-Spoon - Smiling? Ściągnij mp3 z naszego portalu, a uświadomisz sobie, przez co ten utwór zyskuje same przychylne recenzje pośród krytyków i słuchaczy. Całkiem możliwe, że na codzień słuchasz całkowicie innych utworów - ale to nie jest żadne usprawiedliwienie, by ominąć taki rarytas. Ściągnij to mp3 za darmo z naszej strony. Inaczej możesz być trochę wyobcowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Smiling, a Ty nie będziesz wiedział o co chodzi, bo nie znasz tej piosenki.

Szukasz na różnych portalach piosenki Spoon? Wszystko przez to ściąganie z Wrzuty. Jednak znaleźliśmy na to sposób. Posiadany przez nas Wrzuta downloader umożliwi Ci bardzo szybko na pobranie każdej empetrójki z tego serwisu. Już nie musisz poszukiwać darmowych utworów na różnych, podejrzanych stronach - odnajdziesz je tutaj, na bezpiecznym portalu.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest połączona z naszym niezwykle rozbudowanym zbiorem utworów. Poprzez takie rozwiązanie, w jednej chwili po wstukaniu tekstu, jak choćby T-Spoon - Smiling, dostaniesz wyniki z możliwością ściągnięcia darmowego mp3 wprost na swój komputer.

Mp3 do ściągnięcia oczekują tylko na Ciebie. Jeżeli jesteś już zniechęcony swoją starą muzyką, jak również tym, co serwują nam komercyjne radia, powinieneś błyskawicznie pobrać jak najwięcej bezpłatnej muzyki mp3 z naszej witryny. Nie ma w tym nic skomplikowanego, parę kliknięć i gotowe - w zamian otrzymasz mnóstwo empetrójek, którymi będziesz mógł radować się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj