Zespoł Fabis - Bananowa Agnieszka

Aktualna ocena: 2.3 / 5 (12 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 1:10
Data dodania: 19.05.2015 20:56:31
Rozmiar pliku: 7.51 MB
Tagi: Zespoł Fabis, Bananowa Agnieszka
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Zespoł_Fabis_-_Bananowa_Agnieszka.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie odtwarzasz zajmuje siedemset pięćdziesiąt jeden i zero setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to jeden minute i dziesięć sekund. Słuchasz plik mp3 tytułem "Bananowa Agnieszka", którego autorem jest Zespoł Fabis. W środę, 22 listopada 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety do tego kawałka nie ma dotychczas żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Użytkownicy oddali głos na ten plik już dwanaście razy, a średnia ocen jest równa dwa i trzydzieści trzy setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Piosenka Zespoł Fabis - Bananowa Agnieszka nie została do dzisiaj nigdy pobrana. Nie znalazła się do dzisiaj ani jedna osoba, która miałby ochotę dodać komentarz do tej piosenki, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czemu boisz się odwiedzić świat muzyki? Ogrom piosenek jest na wyciągnięcie ręki, wszystko co powinieneś wykonać to skorzystać z naszej niesamowitej wyszukiwarki mp3. Chcesz Bananowa Agnieszka? Pobierz mp3 błyskawicznie, każdy sobie z tym da radę.

Zespoł Fabis jest sławnym i poważanym wykonawcą w świecie muzyki. Piosenki, które nagrywa, szybko stają się popularnymi hitami. Tak samo stało się z Bananowa Agnieszka. Download tej empetrójki możesz zrobić właśnie tutaj. To jedynie kilka kliknięć, dzielących Cię od cieszenia się tym utworem, bez potrzeby wchodzenia na Wrzutę i podobne witryny.

Dzięki naszym bezpłatne mp3 możesz cieszyć się z muzyki dokładnie w miejscu, gdzie zechcesz. Lubisz posłuchać piosenek na wieży albo w telefonie? Nic łatwiejszego - ściągnij Zespoł Fabis - Bananowa Agnieszka i słuchaj jej gdziekolwiek zechcesz, bez ograniczeń.

Udostępniamy Ci mp3 do ściągnięcia bez pobierania pieniędzy! Całość jest zupełnie za free, wystarczy że wybierzesz utwór i ściągniesz go, nie zapłacisz za dostęp do pliku. Ściąganie hitów z serwisu Wrzuta jest znakomitym wyjściem dla ludzi, którzy wolą przedtem zaznajomić się z danym albumem lub piosenką, i w następstwie tego to kupić.

Zanim ściągniesz darmowe mp3, masz możliwość posłuchania go, żeby nie brać tego po omacku i nie tworzyć nieporządku na komputerze. Jeżeli ten utwór Ci się nie spodoba, w każdej chwili jesteś w stanie wybrać inny. Jednakże Bananowa Agnieszka, który stworzył Zespoł Fabis, znajduje się ostatnimi czasy na topie - Ty też bądź na czasie i bez żadnych trudności wykorzystaj nasze niezwykłe narzędzie, jakim jest Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj