Bananowa Agnieszka

Aktualna ocena: 3.7 / 5 (26 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 4:08
Data dodania: 19.05.2015 20:56:31
Rozmiar pliku: 1.51 MB
Tagi:
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Bananowa_Agnieszka.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie słuchasz waży sto pięćdziesiąt jeden i zero setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania oscyluje na cztery minuty i osiem sekund. Jest to miejsce, w którym masz możliwość pobrania i odtwarzania utworu Bananowa Agnieszka. W środę, 22 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Do tego pliku mp3 żaden użytkownik nie zaproponował jeszcze żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty go dodał. Userzy oddali głos na tę piosenkę już dwadzieścia sześć razy, a średnia ocen jest teraz równa trzy i sześćdziesiąt dziewięć setnych, w skali od jeden do sześć. Piosenka Bananowa Agnieszka nie została jeszcze nigdy pobrana. Plik mp3 został skomentowany już jeden raz.
Przepisz kod z obrazka
  • ~problemy 06.06.2016
    nie można wysłać emaila by odzyskać lub zmienić hasło

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy podłączali słuchawki do telefonów, zakładali je na uszy i szli ulicą, słuchając najlepszych piosenek? Wiesz, ci ludzie już dawno znaleźli naszą stronę - jeśli pozostaniesz tutaj trochę dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz mógł brać ze sobą swoją muzykę.

Stanie się to możliwe dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Bananowa Agnieszka. Słyszałeś tę piosenkę, prawda? Stworzył ją Bananowa Agnieszka, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania coraz to nowych przebojów, a wiele piosenek jego autorstwa gości na licznych imprezach. Jednak ad rem. Wystarczy, że na Wrzucie znajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszej stronie - błyskawicznie będziesz miał darmowe mp3.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś wcale nie miał potrzeby zaglądać na inne witryny i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych utworów rozszerza się każdego dnia. Dzięki temu wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer utwór, który chcesz mieć, na przykład Bananowa Agnieszka, a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Za pomocą tej strony przyswoisz sobie kilka bardzo łatwych do realizacji sztuczek, dzięki którym już w kilka sekund na Twoim dysku zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Wolisz ściągnąć na telefon Bananowa Agnieszka? Pobierz mp3 i nie trać czasu. To całkowicie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na powiększenie własnej bazy piosenek i poznanie nowych gwiazd. Całkiem prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś twórczość, zanim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są osiągalne dla wszystkich, dlatego nastąpił ogromny przypływ ludzi, którzy z amatorów przemieniają się w profesjonalistów. Nikt nie powiedział, że kiedyś fani muzyki nie będą ściągać z naszej strony Twoich piosenek. A na razie Ty pobieraj utwory reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj