[Dubstep] - Pegboard Nerds - Here It Comes(Bass Boost)

Aktualna ocena: 3.9 / 5 (14 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 4:04
Data dodania: 19.05.2015 21:23:00
Rozmiar pliku: 3.3 MB
Tagi: [Dubstep], Pegboard Nerds, Here It Comes(Bass Boost)
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

[Dubstep]_-_Pegboard_Nerds_-_Here_It_Comes(Bass_Boost).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar kawałka, który właśnie masz uruchomioną to około trzydzieści trzy i zero setnych megabajta. A jego czas trwania to cztery minuty i cztery sekundy. To jeden z utworów stworzonych przez [Dubstep], którego tytuł to Pegboard Nerds. W niedzielę, 19 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tego kawałka. Zachęcamy zatem, byś takowy zaproponował. Odwiedzający oddali głos na tę piosenkę już czternaście razy, a średnia ocen jest aktualnie równa trzy i osiemdziesiąt sześć setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Żaden odwiedzający nie pobrał pliku mp3 [Dubstep] - Pegboard Nerds - Here It Comes(Bass Boost) do tego momentu. Nie ma do dzisiaj ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

[Dubstep] - Pegboard Nerds - Here It Comes(Bass Boost) coraz sprawniej zdobywa popularność pośród dużej liczby słuchaczy, nie tylko tego gatunku muzyki. To tylko świadczy o tym, że [Dubstep] potrafi nagrać wyraziste, szybko wpadające w ucho hity, które powtarzamy przy każdej wolnej okazji, ponieważ tak mocno zostają nam w pamięci.

Bez względu na to, co lubisz słuchać, odnajdziesz tu wiele gatunków muzyki. Mamy też wiele odmian muzyki, to nie zawsze taki rodzaj, do którego należy [Dubstep] - Pegboard Nerds - Here It Comes(Bass Boost). Wszystkie te piosenki to darmowe mp3! Dodatkowo regularnie przedstawiamy informacje ze świata muzyki, tak żebyś zawsze mógł być na bieżąco z tym wszystkim, co się tam dzieje.

Muzyka, którą znajdziesz na naszej witrynie, nadaje się na wiele okazji. Nie zawsze będą to być głośne imprezy. Wiele z tych utworów bardzo chętnie włączysz w chwilach odpoczynku, ciesząc się każdym dźwiękiem. Korzystaj z tego, bo my Ci to umożliwimy - bo darmowe mp3, które tu prezentujemy, są w bardzo dobrej jakości - dzięki temu powinni być zadowoleni szczególnie Ci, którzy cenią sobie czystość i znakomite brzmienie muzyki.

Interesuje Cię Pegboard Nerds? Download tej empetrójki to banalnie łatwa sprawa. Z całą pewnością dasz sobie z tym radę, cały proces nie odbiega od tych z podobnych portali. Lecz jednak posiadamy tutaj coś innego - jest to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz mógł przeprowadzić pobieranie z Wrzuty, bez żadnych opłat.

Każdego dnia do bazy utworów na naszej stronie dodajemy nowe kawałki, regularnie poszerzając zestaw darmowych mp3. Ściągnij mp3, na które masz ochotę - a jeśli stanie się tak, że go tutaj nie ma, gwarantujemy że jak najszybciej pojawi się na naszym portalu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj