Power Play - Gdy Jestes Ze Mna

Aktualna ocena: 4.3 / 5 (10 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:09
Data dodania: 16.04.2009 08:30:17
Rozmiar pliku: 3,80 MB
Tagi: Power Play, Gdy Jestes Ze Mna, power, play, disco, polo, spoko, najnowsze, fajne, muza, pop, dance
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Power_Play_-_Gdy_Jestes_Ze_Mna.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz słuchasz waży trzy i osiemdziesiąt setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to cztery minuty i dziewięć sekund. Jest to piosenka o tytule "Gdy Jestes Ze Mna", której wykonawcą jest Power Play. W piatek, 20 pazdziernika 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tej piosenki. Zachęcamy więc, byś go zaproponował. Użytkownicy wystawili ocene na tę piosenkę już dziesięć razy, a średnia ocen jest aktualnie równa cztery i trzydzieści setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Żaden użytkownik nie pobrał pliku audio Power Play - Gdy Jestes Ze Mna dotychczas. Nie znalazła się do dzisiaj ani jedna osoba, która miałby kaprys skomentować ten utwór muzyczny, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy podpinali słuchawki do empetrójek, zakładali je na uszy i podążali ulicą, słuchając najlepszych piosenek? Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu trafili na naszą stronę - jeżeli pozostaniesz tu nieco dłużej, zobaczysz że Ty także będziesz w stanie nosić ze sobą swoją muzykę.

Stanie się to możliwe dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży popularna piosenka - Gdy Jestes Ze Mna, której autorem jest Power Play, ceniony za tworzenie piosenek, które bez problemów szturmem zdobywają parkiety wszystkich cenionych klubów. Jednak do rzeczy. Jeżeli pragniesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a chwilę później będziesz w stanie ściągnąć upragniony kawałek.

Mało? Będziesz miał więcej! W ogóle nie nie masz potrzeby zaglądania na inne portale. Bo widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt skupiają się nad tym, abyś mógł omijania innych stron i pobierania mp3 bezpośrednio od nas. Nasz zbiór dostępnych utworów poszerza się bez przerwy. Dzięki temu zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś mógł pobrać na komputer utwór, który chcesz mieć, dla przykładu Power Play - Gdy Jestes Ze Mna, a następnie wrzucić go na empetrójkę.

Za pośrednictwem tej strony przetestujesz kilka niesamowicie łatwych do wykonania tricków, za pomocą których błyskawicznie na Twoim sprzęcie zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych komplikacji.

Wolisz skopiować na telefon Gdy Jestes Ze Mna? Ściągnij mp3 już teraz. To absolutnie bezpieczny i darmowy sposób na poszerzenie własnego zbioru utworów oraz poznanie nowych artystów. Bardzo prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, zanim trafi ona do szerokiego grona odbiorców.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dziś osiągalne dla każdego, stąd ogromny wysyp osób, które wolą profesjonalnie iść w tym kierunku. Pewnie marzysz o tym, by słuchacze w przyszłości ściągali Twoje hity - do tego czasu pobieraj darmowe mp3 innych wykonawców i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj