Modern Talking -Win the race (Scooter remix)

Aktualna ocena: 5 / 5 (1 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:44
Data dodania: 16.04.2009 11:02:05
Rozmiar pliku: 6,51 MB
Tagi: Modern Talking, Win the race (Scooter remix), scoter, techno, dance, przebój, lata80, hit, remix, modern, talking
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Modern_Talking_-Win_the_race_(Scooter_remix).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku, który teraz słyszysz to około sześć i pięćdziesiąt jeden setnych megabajta. Długość to cztery minuty i czterdzieści cztery sekundy. Jest to jeden z dzieł stworzonych przez Modern Talking, którego nazwa to Win the race (Scooter remix). Plik audio w formacie mp3, który aktualnie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tego pliku. Zachęcamy zatem, byś go dodał. Userzy ocenili tę piosenkę już jeden raz, a średnia głosów jest teraz równa pięć i zero setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Piosenka Modern Talking -Win the race (Scooter remix) nie została jak na razie ani razu pobrana. Utwór Win the race (Scooter remix) został skomentowany już jeden raz.
Przepisz kod z obrazka
  • ~JAAAAAAAAAAa 07.02.2011
    Dupa Osrana

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość dowolnego wykonawcy, definicja muzyki z podziemi nieco blaknie - również przy pomocy serwisów analogicznych do naszego. W tym miejscu wszyscy mają możliwość ściągnąć darmowe mp3, między innymi Modern Talking -Win the race (Scooter remix). Dlaczego właśnie ta piosenka?

Modern Talking bez kompleksów zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, dzięki swoim zapadającym w pamięć kawałkom. Na starcie swojej podróży z muzyką, robił tak samo jak reszta wykonawców - umieszczał w sieci bezpłatne mp3 do pobrania. To niezły sposób na zapoznanie się z twórczością, bez konieczności płacenia na ślepo za coś, co może nam nie przypasować. Jednakże tutaj akurat takie obawy są bezpodstawne - przykładem niech będzie Win the race (Scooter remix), niezwykła empetrójka, która potrafi zarazić chwytliwą melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na odnalezienie tych kawałków, które chciałbyś mieć na swoim telefonie. Nie powinieneś obawiać się o jakieś koszty - całość dostępnych tu utworów jest zupełnie bezpłatna, bez ukrytych haczyków. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od jakichkolwiek zagrożeń, które można spotkać na analogicznych witrynach. Jeżeli chcesz jedynie niczym nieskażonej muzyki, korzystaj wyłącznie z tej strony.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Jest to znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać długie minuty, aż załaduje Ci się tam kawałek - tutaj zrobisz mp3 download bez dodatkowych trudności, a co więcej bez opłat i błyskawicznie.

Win the race (Scooter remix), w wykonaniu Modern Talking, to świetna piosenka na dowolny dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy preferencje muzyczne. Nie zwlekaj, aż przeminie trend na bawienie się przy Modern Talking -Win the race (Scooter remix) i pobierz darmowe mp3 z naszej strony. Modern Talking nie bez powodu jest nazywany maszynką do tworzenia hitów, w tym przypadku jest identycznie, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj