Dżem - Kołysanka

Aktualna ocena: 5 / 5 (3 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:56
Data dodania: 16.04.2009 11:46:26
Rozmiar pliku: 6,34 MB
Tagi: Dżem, Kołysanka
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Dżem_-_Kołysanka.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie odtwarzasz to sześć i trzydzieści cztery setnych megabajta. Długość oscyluje na sześć minut i pięćdziesiąt sześć sekund. Jest to plik mp3 o tytule "Kołysanka", którego autorem jest Dżem. Utwór mp3, który w tym momencie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dodanego klipu do tego utworu. Byliśbyśmy więc uszczęśliwieni, gdybyś takowy zaproponował. Użytkownicy oddali głos na tę piosenkę już trzy razy, a średnia ocen jest równa pięć i zero setnych, w skali od 1 do 6. Utwór Dżem - Kołysanka nie został do dzisiaj nigdy pobrany. Plik mp3 Kołysanka został skomentowany już jeden raz.
Przepisz kod z obrazka
  • ~hun36 23.07.2010
    Jakaś *cenzura* a nie dżem

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy każdy może zapoznać się z twórczością nawet najbardziej offowego wykonawcy, definicja undergroundowej muzyki lekko się zaciera - również przy pomocy serwisów analogicznych do naszego. W tym miejscu wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, między innymi Dżem - Kołysanka. Dlaczego właśnie ten utwór?

Dżem jest jednym z grona wykonawców, którzy szturmem podbijają serca kolejnych słuchaczy. Tak jak mnóstwo rozpoczynających karierę artystów, tak i on na starcie swojej kariery udostępniał mp3 do pobrania. W ten sposób można zyskać sobie rzesze fanów, którzy następnie mogą zdecydować się na zakup całych albumów, oczywiście jeśli będzie podobała im się muzyka, co niekoniecznie jest oczywiste. Jednakże tutaj akurat takie obawy są bezzasadne - za przykład niech służy Kołysanka, znakomita piosenka, coraz częściej znajdująca miejsce na głośnych eventach.

Pragniesz mieć ulubione utwory na swoim komputerze? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która da Ci tę możliwość. Nie natrafisz tutaj na żadne pułapki i ukryte opłaty - wszystko jest przejrzyste i absolutnie bezpłatne. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszym serwisie jest wolna od niebezpiecznych wirusów, jakie można spotkać na analogicznych stronach. Jeżeli pragniesz jedynie czystej muzyki, korzystaj wyłącznie z tej witryny.

Dysponujemy czymś znacznie większym, niż tylko wyszukiwarką. Jest to niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z serwisu Wrzuta. Już nie musisz czekać wieczność, dopóki nie załaduje Ci się tam kawałek - tutaj zrobisz mp3 download bez żadnych utrudnień, a co więcej bez opłat i błyskawicznie.

Kołysanka, której autorem jest Dżem, to świetna piosenka na każdy dzień i dla wszystkich ludzi, bez względu na wiek czy preferencje muzyczne. Nie zwlekaj, aż Dżem - Kołysanka stanie się niemodna i pobierz darmowe mp3 z naszego portalu. Gwarantujemy, że nie będziesz tym rozczarowany - ten kompozytor produkuje przebój za przebojem, podobnie jest, jeżeli chodzi o ten utwór.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj