Piosenki Dla Dzieci - Fasolki - Wiatminki Dla Chlopczyka I Dziewczynki

Aktualna ocena: 4 / 5 (91 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:03
Data dodania: 16.04.2009 17:43:49
Rozmiar pliku: 1,88 MB
Tagi: Piosenki Dla Dzieci, Fasolki, Wiatminki Dla Chlopczyka I Dziewczynki, witaminki, chłopczyka, dziewczynki, piosenki, dzieci
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Piosenki_Dla_Dzieci_-_Fasolki_-_Wiatminki_Dla_Chlopczyka_I_Dziewczynki.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku mp3, który teraz masz uruchomioną to jeden i osiemdziesiąt osiem setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to dwa minuty i trzy sekundy. Jest to jeden z piosenek wykonawcy Piosenki Dla Dzieci, której nazwa brzmi Fasolki. W sobotę, 18 listopada 2017 roku plik został dodany do naszej bazy danych. Niestety do tego pliku mp3 nie zamieszczono jak na razie żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Użytkownicy ocenili ten plik już dziewięćdziesiąt jeden razy, a średnia głosów wynosi teraz cztery i dwa setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Do dziś żaden użytkownik nie pobrał nigdy utworu muzycznego Piosenki Dla Dzieci - Fasolki - Wiatminki Dla Chlopczyka I Dziewczynki. Utwór Fasolki został skomentowany już siedem razy.
Przepisz kod z obrazka
 • ~icHHpbQoH 25.07.2011
  fupDJs zojotyklxiog
 • ~POpquxkFyDyFx 25.07.2011
  lnWmg5 pbivjcocvxia
 • ~tZneEFBLOQoGTNLJ 23.07.2011
  Too many compliments too lttlie space, thanks!
 • ~HwTxQgcjh 23.07.2011
  Heck of a job there, it abosluetly helps me out.
 • ~Arrr 23.04.2011
  a pisać w szkole nie uczą Karolinko?
 • 0 19.03.2011
  hajna muza znam ją na pa mienć bo ją uczą w szkoloe
 • ~fg 23.01.2011
  Spójrzcie na Jasia, co za chudzina, słaby, mizerny, ponura mina, a inny chłopcy silni jak słonie, każdy gra w piłkę lepiej niż Boniek. mówione: dlaczego Jasio wciąż mizernieje, bo to głuptasek, witamin nie je ref.: Witaminki witaminki, dla chłopczyka i dziewczyki, wszyscy mamy dziarskie minki, bo zjadamy witaminki. Wiśnie i śliwki, ruda marchewka, grusza pietruszka i kalarepka, smaczne porzeczki, słodkie maliny, to wszystko właśnie są witaminy. mówione: Kto chce być silny zdrowy jak ryba musi owoce jeść i warzywa

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne premiery w świecie muzyki przyprawiają o zawrót głowy. Bez przesady, co kilka tygodni objawiają się nowe gwiazdy muzyki popularnej, nowe utwory i nowe wydawnictwa, które od razu zdobywają serca fanów. Nie inaczej jest, jeśli chodzi o Fasolki, stworzonym od podstaw przez Piosenki Dla Dzieci. Przebój ten szturmem zdobywa miejsca w stacjach radiowych, przede wszystkim dzięki niesamowitej kompozycji i łatwości, z jaką wpada w ucho.

Pewnie sam wolisz się dowiedzieć, czym jest Piosenki Dla Dzieci - Fasolki - Wiatminki Dla Chlopczyka I Dziewczynki? Ściągnij mp3 z naszej witryny, a odkryjesz, przez co ten utwór zyskuje same przychylne opinie między słuchaczami i krytykami. Nawet jeżeli nie jest to gatunek muzyki, jakiego słuchasz każdego dnia, powinieneś ściągnąć mp3 za darmo z naszej strony, żeby nie być zacofanym w dziedzinie tego, co jest trendy w muzyce. Inaczej pewnie będziesz nieco wyalienowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Fasolki, a Ty nie będziesz się orientował o czym mówią, bo nie znasz tego przeboju.

Nie wiesz, gdzie odszukać tę piosenkę Piosenki Dla Dzieci? Na drodze stoi pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Posiadany przez nas Wrzuta downloader pozwoli Ci błyskawicznie na ściągnięcie dowolnego utworu z tego serwisu. Od dzisiaj na zawsze minęły Twoje problemy z odwiedzaniem różnych, nie do końca bezpiecznych witryn - odnajdziesz je tutaj, na niezawodnej stronie.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która jest połączona z naszym bardzo mocno pojemnym zbiorem utworów. Dzięki takiemu rozwiązaniu, od razu po wpisaniu do wyszukiwarki Piosenki Dla Dzieci - Fasolki - Wiatminki Dla Chlopczyka I Dziewczynki, wyświetlą Ci się wyniki, skąd przejdziesz wprost do strony z możliwością pobrania na swój komputer bezpłatnego mp3.

Tylko u nas pobierzesz darmowe mp3. Doskonale wiemy, że pewnie znudziłeś się słuchaną ciągle muzyką i tym wszystkim, co puszczane jest w radiach. Z tego względu niezłym wyjściem jest ściągnięcie porządnej dawki muzyki mp3 za free z tego portalu. To naprawdę proste, kilka kliknięć i gotowe - w zamian otrzymasz ogrom kawałków, którymi będziesz mógł cieszyć się przez wiele długich dni.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj