Biesiadne - Oj Dana Dana

Aktualna ocena: 4.6 / 5 (64 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:04
Data dodania: 17.04.2009 08:55:05
Rozmiar pliku: 2,80 MB
Tagi: Biesiadne, Oj Dana Dana, dana, fajne, humor, smieszne, mp3
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Biesiadne_-_Oj_Dana_Dana.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie słuchasz waży dwa i osiemdziesiąt setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i cztery sekundy. Odtwarzasz utwór w formacie mp3 o tytule "Oj Dana Dana", którego autorem jest Biesiadne. W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tej piosenki. Zalecamy więc, byś takowy dodał. Użytkownicy oddali głos na tę piosenkę już sześćdziesiąt cztery razy, a średnia ocen wynosi cztery i sześćdziesiąt jeden setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Jak na razie żaden użytkownik nie pobrał nigdy pliku mp3 Biesiadne - Oj Dana Dana. Utwór Oj Dana Dana został skomentowany już cztery razy.
Przepisz kod z obrazka
 • ~oj dana 31.07.2012
  Arab se ogląda swojego wielbłąda.hahahahha
 • ~Zegan 11.06.2012
  Znakomite jest czad
 • ~xD 06.03.2012
  niezłe !
 • ~Stasio 03.07.2010
  super

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mogli zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, oni już dawno znaleźli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością muzyki, jeżeli zostaniesz tu nieco dłużej.

Będzie to realne dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Oj Dana Dana. Znasz tę piosenkę, czyż nie? Stworzył ją Biesiadne - to prawdziwa maszynka do nagrywania kolejnych przebojów, a mnóstwo utworów jego autorstwa gości na licznych imprezach. Ale ad rem. Jeżeli chcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a po chwili będziesz w stanie ściągnąć pożądany utwór.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! W ogóle nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne witryny. Bo widzisz, wszyscy związani z tym projektem skupiają się nad tym, abyś miał możliwość ignorować inne strony i pobierać mp3 bezpośrednio od nas. Posiadany przez nas zbiór dostępnych piosenek poszerza się każdego dnia. Poprzez to zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na komputer przebój, który chcesz mieć, na przykład Biesiadne - Oj Dana Dana, a następnie przegrać go na telefon.

Za sprawą tej strony opanujesz kilka niezwykle nieskomplikowanych do zrobienia tricków, za pomocą których błyskawicznie na Twoim sprzęcie znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Pragniesz skopiować na telefon Oj Dana Dana? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To całkowicie bezpieczny i bezpłatny sposób na rozszerzenie swojego zbioru piosenek oraz odkrycie nowych muzyków. Bardzo prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś muzykę, nim trafi ona do szerszego grona słuchaczy.

Dziś już każdy może nagrywać piosenki. Przy pomocy komputera albo realnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia fani muzyki nie będą pobierać z naszej strony Twoich kawałków. Do tej pory Ty ściągaj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj