Religijne - Rozpięty Na Ramionach

Aktualna ocena: 4.3 / 5 (40 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:28
Data dodania: 17.04.2009 20:48:13
Rozmiar pliku: 2,02 MB
Tagi: Religijne, Rozpięty Na Ramionach, piękne
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Religijne_-_Rozpięty_Na_Ramionach.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz słyszysz to mniejwięcej dwa i dwa setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to jeden minute i dwadzieścia osiem sekund. Jest to kawałek o tytule "Rozpięty Na Ramionach", którego wykonawcą jest Religijne. Utwór w formacie mp3, który w tej chwili słyszysz został dodany do naszej bazy danych w środę, 20 wrzesnia 2017 roku. Do tego utworu nie dodano dotychczas żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Użytkownicy oddali głos na ten plik już czterdzieści razy, a średnia ocen jest równa cztery i dwadzieścia osiem setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Do tego momentu żadna osoba nie zapisała ani razu utworu muzycznego Religijne - Rozpięty Na Ramionach. Plik mp3 Rozpięty Na Ramionach został skomentowany już sześć razy.
Przepisz kod z obrazka
 • ~magi 10.08.2013
  cudna pieśń
 • ~natusia19 19.10.2012
  ładne bardzo
 • ~Adriana 01.09.2012
  Bardzo ładna pieśń
 • ~ładne 27.07.2012
  treść komentarza
 • ~~~~Madzia~~~ 18.11.2011
  *cenzura*
 • ~Pawełś 09.04.2011
  *cenzura*

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jeśli poszukiwałeś piosenki Rozpięty Na Ramionach, którą wykonuje Religijne, nie zdołałbyś trafić w bardziej odpowiednie miejsce. Zupełnie banalne ściąganie najlepszych, bezpłatnych mp3 na komputer, to działalność naszego portalu. Posiadamy niezwykle rozbudowaną bazą kawałków oraz wykonawców - to przeboje mnóstwa odmiennych twórców, nie tylko Religijne. Jeżeli intryguje Cię ściąganie z Wrzuty, spróbujemy zaspokoić Twoje potrzeby.

Posiadana przez nas wyszukiwarka mp3 pomoże Ci odszukać dokładnie takie piosenki, które pragniesz ściągnąć. Jesteś zainteresowany Religijne - Rozpięty Na Ramionach? Nic prostszego - wklej to w odpowiednie pole i wyszukaj, a już po chwili dostaniesz mp3 do pobrania, całkowicie bezpłatnie!

Nasz zbiór piosenek każdego dnia się powiększa, również dzięki Wam, naszym użytkownikom i fanom znakomitej muzyki. Zaobserwowaliśmy niedawno znaczny wzrost ściągania z Wrzuty piosenek Religijne. Jesteś jednak przekonany, że chcesz posłuchać piosenek tego wykonawcy, dla przykładu Rozpięty Na Ramionach? Pobierz mp3 i przekonaj się o tym sam! Całkowicie darmowo możesz poznać twórczość nowej, nabierającej rozpędu osobistości estrady.

W dużej liczbie wyszukiwarek ludzie wpisują Religijne - Rozpięty Na Ramionach mp3 download, ale natrafiają na pustkę, bo wchodzą na bezwartościowe strony. A jeśli nawet takie strony są dobre, każą sobie płacić za ściąganie mp3. Dzięki naszemu niezwykłemu skryptowi, Wrzuta downloader, zajmujące Ci głowę problemy pójdą precz. Bez żadnych kłopotów wykonasz Rozpięty Na Ramionach download i już po chwili będziesz mógł cieszyć się ulubioną muzyką.

Jeśli ciągle potrzebujesz mp3 za free, byłoby miło gdybyś został dłużej na naszej witrynie i korzystać z niej regularnie. A może chciałbyś poznać twórczość kogoś innego niż Religijne? To nie jest żaden kłopot. Całkiem możliwe, że ich przeboje będą niezwykle podobne do Rozpięty Na Ramionach, ale istnieje duże prawdopodobieństwo, że jednak będą bardzo różne i nieprzypominające reszty. W dzisiejszych czasach jest nieograniczona liczba gatunków muzycznych. Wcale nie musi Ci się podobać ta piosenka - na niniejszej stronie odnajdziesz wiele innych mp3 za free, które będą w stanie trafić w Twój gust.

Jesteśmy otwarci bez wyjątku dla każdego. Nie chcemy jakichkolwiek opłat za to, że omijasz serwis Wrzuta i dzięki naszej pomocnej dłoni pobierasz stamtąd piosenki. Polujesz na mp3 Religijne - Rozpięty Na Ramionach? Pobierz je właśnie teraz, przekonasz się jakie to łatwe. Jeśli dokładnie śledzisz zmiany na naszym portalu, wiesz że cały czas coś ulepszamy. Przez to możesz bez przeszkód i blokad korzystać z najlepszej, darmowej muzyki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj