Patriotyczne - Wojskowe - Warszawskie dzieci

Aktualna ocena: 4.2 / 5 (17 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:32
Data dodania: 17.04.2009 23:08:52
Rozmiar pliku: 3,49 MB
Tagi: Patriotyczne, Wojskowe, Warszawskie dzieci, wojna
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Patriotyczne_-_Wojskowe_-_Warszawskie_dzieci.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie odtwarzasz posiada rozmiar trzy i czterdzieści dziewięć setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to dwa minuty i trzydzieści dwa sekundy. Jest to jeden z piosenek nagranych przez Patriotyczne, której tytuł to Wojskowe. Utwór w formacie mp3, który obecnie słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych w niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku. Do tej piosenki nie ma jak na razie żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Userzy ocenili tę piosenkę już siedemnaście razy, a średnia głosów wynosi cztery i dwadzieścia cztery setnych, w skali od 1 do 6. Do tej pory żadna osoba nie pobrała nigdy pliku mp3 Patriotyczne - Wojskowe - Warszawskie dzieci. Utwór Wojskowe został skomentowany już jeden raz.
Przepisz kod z obrazka
  • ~Janette 13.05.2010
    Więcej patriotycznych piosenek śa takie piekne. Tyle znich emanuje mądrości ipoświecenia

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość dowolnego artysty, pojęcie muzyki z podziemi lekko traci na wartości - także za sprawą portali podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mają możliwość ściągnąć darmowe mp3, między innymi Patriotyczne - Wojskowe - Warszawskie dzieci. Z jakiego powodu właśnie ten kawałek?

Patriotyczne jest jednym z grona artystów, którzy szturmem podbijają fanów na całym świecie. Tak jak większość początkujących wykonawców, tak i on od początku swojej kariery dawał ludziom mp3 do ściągnięcia. To niezły sposób na zapoznanie się z twórczością, bez potrzeby płacenia w ciemno za coś, co może nie będzie się nam podobać. Jednak w tym przypadku nie ma takich obaw - przykładem może być Wojskowe, znakomita empetrójka, goszcząca coraz częściej na znanych imprezach.

Pragniesz mieć konkretne kawałki na swoim odtwarzaczu? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która Ci to umożliwi. Nie musisz obawiać się o jakieś opłaty - wszystkie dostępne u nas utwory są zupełnie bezpłatne, bez ukrytych haczyków. Istotne jest również to, iż muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie posiada w sobie różnych trojanów czy wirusów, którymi możesz zarazić komputer, odwiedzając inne witryny. Jeśli pragniesz jedynie niczym nieskażonej muzyki, korzystaj jedynie z naszej witryny.

Posiadamy coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać długie minuty, aż wypełni się pasek z loadingiem utworu - u nas zrobisz mp3 download bez żadnych problemów, a co więcej bez opłat i błyskawicznie.

Jeśli szukasz piosenki, która przypadnie do gustu każdemu, bez względu na gust muzyczny czy wiek, zdecyduj się na Wojskowe, której kompozytorem jest Patriotyczne. Nie czekaj, aż Patriotyczne - Wojskowe - Warszawskie dzieci stanie się passe i ściągnij darmowe mp3 z naszej witryny. Z całą pewnością nie będziesz tym zawiedziony - taki artysta nagrywa hit za hitem, nie inaczej jest, jeżeli chodzi o ten kawałek.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj