Piosenka Biesiadne - Przyśpiewki Ludowe

Aktualna ocena: 5 / 5 (2 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:54
Data dodania: 18.04.2009 11:24:01
Rozmiar pliku: 2,65 MB
Tagi: Piosenka Biesiadne, Przyśpiewki Ludowe, piosenka, biesiadne, przyśpiewki, ludowe
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Piosenka_Biesiadne_-_Przyśpiewki_Ludowe.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie odtwarzasz waży dwa i sześćdziesiąt pięć setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na dwa minuty i pięćdziesiąt cztery sekundy. Jest to jeden z utworów autorstwa Piosenka Biesiadne, którego tytuł brzmi Przyśpiewki Ludowe. Plik audio w formacie mp3, który teraz słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tej piosenki. Byliśbyśmy więc bardzo szczęśliwi, jak byś takowy dodał. Odwiedzający wystawili ocene na ten utwór już dwa razy, a średnia ocen wynosi teraz pięć i zero setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Do tego momentu żadna osoba nie pobrała nigdy pliku mp3 Piosenka Biesiadne - Przyśpiewki Ludowe. Żadna osoba do dziś nie raczył dodać komentarza do tego pliku mp3, jednak Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Piosenka Biesiadne - Przyśpiewki Ludowe to piosenka, która staje się coraz bardziej rozpoznawalna, nie tylko wśród miłośników tego typu rodzaju muzyki. To tylko dowodzi tego, że Piosenka Biesiadne jest w stanie napisać wyraziste, błyskawicznie wpadające w ucho przeboje, które powtarzamy, nawet bez udziały naszej świadomości, ponieważ tak mocno zostają nam w pamięci.

Znajdziesz u nas muzykę, która jest podzielona na gatunki. To nie jedynie ten rodzaj muzyki, który reprezentuje Piosenka Biesiadne - Przyśpiewki Ludowe, ale również wiele innych jej odmian. I wszystkie te mp3 są zupełnie za darmo! Każdego dnia zaglądaj na naszą stronę, bo regularnie przedstawiamy newsy ze świata muzyki - dzięki temu będziesz ciągle na bieżąco ze wszystkim, co się dzieje.

Bez względu na sytuację, dostępna muzyka będzie Ci pasowała. Nie zawsze muszą to być głośne imprezy. Wiele z tych piosenek bardzo chętnie posłuchasz w chwilach relaksu, ciesząc się najcichszym dźwiękiem I będziesz miał do tego znakomitą okazję, bo darmowe mp3, które tu prezentujemy, mają bardzo dobrą jakość - dzięki temu powinni być uszczęśliwieni szczególnie Ci, którzy cenią sobie czystość dźwięku i znakomite brzmienie z głośników.

Interesuje Cię Przyśpiewki Ludowe? Download tego utworu to tylko kilka kroków. Prawie tak samo jest na innych portalach, więc z pewnością sobie z tym poradzisz. Lecz jednak posiadamy tu coś odmiennego - jest to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz w stanie wykonać pobieranie z Wrzuty, bez żadnych opłat.

Staramy się systematycznie rozbudowywać zbiór darmowych piosenek, które będziesz mógł ściągnąć. Każdego dnia dorzucamy tam kolejne, nowe utwory. Pobierz mp3, na które masz ochotę - a jeśli stanie się tak, że go u nas brakuje, gwarantujemy że w krótkim czasie pojawi się na naszej stronie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj