System Of A Down - Lonely day

Aktualna ocena: 4.5 / 5 (36 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:48
Data dodania: 18.04.2009 20:46:08
Rozmiar pliku: 2,56 MB
Tagi: System Of A Down, Lonely day, system, down, lonely, day, metal, alternatywny, soad, hypnotize
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

System_Of_A_Down_-_Lonely_day.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku, który właśnie słuchasz to mniejwięcej dwa i pięćdziesiąt sześć setnych megabajta. A jego długość oscyluje na dwa minuty i czterdzieści osiem sekund. Jest to jeden z wielu piosenek wykonawcy System Of A Down, której nazwa brzmi Lonely day. We wtorek, 21 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Jakiś user zaproponował już klip do tej piosenki i możesz bez najmniejszego problemu go uruchomić powyżej. Userzy ocenili ten utwór już trzydzieści sześć razy, a średnia głosów wynosi aktualnie cztery i pięćdziesiąt setnych, w skali od jeden do sześć. Jak na razie nikt nie zapisał nigdy pliku System Of A Down - Lonely day. Piosenka Lonely day została skomentowana już pięć razy.
Przepisz kod z obrazka
 • ~Kodżak 25.11.2013
  nuta *cenzura* w kosmos hahaha uwielbiam
 • ~BezNicku 20.08.2012
  No Nawet
 • ~chmura 09.06.2012
  spoko
 • ~Seba 30.03.2012
  Dobre... niewyszukane ale spoko
 • ~Kazik Chuj złamany 28.11.2011
  eee...

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podłączonymi do urządzeń przenośnych, szli ulicą i słuchali najlepszych piosenek? Wiesz, ci ludzie już dawno odkryli nasz portal - jeżeli pozostaniesz tu nieco dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz miał możliwość mieć ze sobą swoją muzykę.

W jaki sposób? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży popularna piosenka - Lonely day, którą wykonuje System Of A Down, ceniony za tworzenie piosenek, które bez problemów wskakują na szczyty list przebojów w rozgłośniach radiowych. Jednak do rzeczy. Jeżeli zechcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a zaraz po tym będziesz miał możliwość ściągnąć pożądany kawałek.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś wcale nie musiał zaglądać na inne witryny i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Codziennie rozbudowujemy zbiór dostępnych piosenek. Poprzez to wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer pożądany kawałek, na przykład System Of A Down - Lonely day, a następnie wrzucić go na telefon.

Za pomocą tej strony poznasz kilka niesamowicie prostych do wykonania tricków, dzięki którym szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim komputerze znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeciwności.

Wolisz ściągnąć na odtwarzacz mp3 Lonely day? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To bezpłatnie bezpieczny i bezpłatny sposób na poszerzenie swojej bazy piosenek oraz odkrycie nowych gwiazd. Całkiem prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, nim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dostępne dla każdego, stąd ogromny przypływ osób, które pragną profesjonalnie iść w tym kierunku. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia ludzie nie będą ściągać z naszej strony Twoich piosenek. A na razie Ty pobieraj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj