Wojciech Kilar - Walc (Trędowata)

Aktualna ocena: 5 / 5 (2 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:50
Data dodania: 18.04.2009 23:18:40
Rozmiar pliku: 4,42 MB
Tagi: Wojciech Kilar, Walc (Trędowata), wojciech, kilar, walc, trędowata, jerzy, hoffman
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Wojciech_Kilar_-_Walc_(Trędowata).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz słuchasz waży cztery i czterdzieści dwa setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na cztery minuty i pięćdziesiąt sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Walc (Trędowata)", której wykonawcą jest Wojciech Kilar. Utwór mp3, który obecnie słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Niestety do tego kawałka nie ma jak na razie żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Odwiedzający ocenili tę piosenkę już dwa razy, a średnia głosów wynosi aktualnie pięć i zero setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Plik Wojciech Kilar - Walc (Trędowata) nie został do dziś ani razu pobrany. Nie ma do dziś żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czemu boisz się wejść do świata muzyki? Bezlik utworów jest w zasięgu ręki, wszystko co musisz wykonać to skorzystać z naszej niesamowitej wyszukiwarki mp3. Chcesz Walc (Trędowata)? Pobierz mp3 w mgnieniu oka, to łatwiejsze niż myślisz.

Wojciech Kilar to poważany oraz sławny autor na scenie muzycznej. Nagrywane przez niego kawałki szybko stają się popularnymi hitami. Tak samo jest z Walc (Trędowata). Download pliku mp3 możesz przeprowadzić właśnie tu. To tylko kilka ruchów myszką, które dzielą Cię od słuchania tego utworu, bez przymusu wchodzenia na Wrzutę albo inne strony.

Nasze darmowe mp3 umożliwiają Ci słuchanie muzyki dokładnie tam, gdzie pragniesz. Lubisz posłuchać utworów na wieży albo w telefonie? Zatem nie zwlekaj - ściągnij Wojciech Kilar - Walc (Trędowata) i słuchaj jej gdziekolwiek zapragniesz, bez żadnych trudności.

Udostępniamy Ci mp3 do pobrania bez żadnych pieniędzy! Wszystko jest absolutnie za free, nie płacisz za dostęp do plików, nie musisz zrobić niczego poza wytypowaniem przeboju i pobraniem go. Pobieranie piosenek z Wrzuty to znakomite wyjście dla osób, które chcą przedtem zaznajomić się z konkretnym albumem lub piosenką, a w następstwie tego to kupić.

Nie bierz piosenek po omacku i nie rób bałaganu na komputerze - przesłuchaj darmowe mp3 przed jego pobraniem. Gdy ten kawałek nie wpasuje się w Twój gust, w każdym momencie jesteś w stanie wybrać inny. Jednakże Walc (Trędowata), autorstwa Wojciech Kilar, jest od niedawna na topie - Ty też nadążaj za trendami i bez żadnych problemów skorzystaj z naszego znakomitego narzędzia, jakim jest Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj