a ja wole moja mame

Aktualna ocena: 4.4 / 5 (30 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:50
Data dodania: 19.04.2009 15:57:11
Rozmiar pliku: 2,60 MB
Tagi: wolę, moją, mamę, mp3, muzyka, dzieci, piosenka, piosenki
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

a_ja_wole_moja_mame.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie słuchasz waży dwa i sześćdziesiąt setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na dwa minuty i pięćdziesiąt sekund. Jest to podstrona, na której możesz odtworzyć i pobrać absolutnie za darmo utwór w formacie mp3 a ja wole moja mame. Utwór, który w tym momencie słuchasz został dodany do naszej bazy danych w czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tej piosenki. Zachęcamy zatem, abyś takowy zaproponował. Użytkownicy wystawili ocene na ten utwór już trzydzieści razy, a średnia ocen wynosi aktualnie cztery i czterdzieści setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Do tego momentu żadna osoba nie pobrała ani razu utworu muzycznego a ja wole moja mame. Utwór został skomentowany już siedem razy.
Przepisz kod z obrazka
 • ~Dorota 26.06.2012
  Jestem nauczycielką od 5 lat i moje przedszkole to śpiewało na dzień matki.
 • ~Daria 05.06.2012
  Śpiewaliśmy ją na dzień matki
 • ~nkia 28.03.2012
  heheh....fajna piosenka :Dlubic to!
 • ~yea 22.12.2011
  lubie placki?!
 • ~29 05.09.2010
  MĄŻ Z DZIEĆMI WŁĄCZYLI NA URODZINY
  SUPER PIOSENKA
 • ~mama 20.06.2010
  najpiękniejsza piosenka jaką dziecko może zadedykować swojej mamie :))))
 • ~king 13.06.2010
  i kingowi bylo go zal

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Po wielkiej ilości prób odszukania numeru a ja wole moja mame, którą wykonuje a ja wole moja mame, wpadłeś na najlepsze miejsce. Jedynie tu odszukasz wspaniałe, bezpłatne mp3, które pobierzesz na swój odtwarzacz, nie natrafiając na problemy. Dysponujemy niesamowicie obszerną bazą empetrójek oraz wykonawców - to piosenki mnóstwa różnych twórców, nie tylko a ja wole moja mame. Jeśli interesuje Cię pobieranie z Wrzuty, spróbujemy zaspokoić Twoje potrzeby.

W poszukiwaniu najlepszego utworu, sprawdź naszą innowacyjną wyszukiwarkę mp3. Interesuje Cię a ja wole moja mame? W odpowiednie pole wprowadź tę nazwę i wyszukaj - po chwili uzyskasz odpowiedź z szukanym mp3 do ściągnięcia. To jest zupełnie bez opłat i łatwiejsze niż Ci się wydaje!

Każdego dnia, bez przerwy, zbiór udostępnianych empetrójek rośnie - dzięki Waszej nieocenionej pomocy, jako pasjonatów dobrej muzy i użytkowników strony. Zauważyliśmy niedawno duży wzrost ściągania z Wrzuty kawałków a ja wole moja mame. Jednakże czy warto posłuchać kawałków tego artysty, jak na przykład a ja wole moja mame? Ściągnij mp3 i doświadcz tego na własnej skórze! Absolutnie za darmo możesz poznać twórczość kolejnej, rosnącej w siłę osobistości estrady.

W wielu wyszukiwarkach internauci wpisują a ja wole moja mame mp3 download, ale natrafiają na pustkę, bo trafiają na bezwartościowe strony. A jeśli nawet takie strony nie są złe, udostępniają pobieranie mp3 za opłatą. Korzystając z naszego niezwykłego narzędzia, jakim jest Wrzuta downloader, zajmujące Ci głowę problemy znikną. Bezproblemowo wykonasz a ja wole moja mame download i błyskawicznie będziesz mógł cieszyć się ulubioną piosenką.

Mamy pewność, że pozostaniesz na naszej stronie przez wiele dni i będziesz ją użytkował zawsze wtedy, gdy będziesz potrzebował darmowych mp3. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby poza a ja wole moja mame poznać też twórczość innych artystów. Całkiem możliwe, że ich utwory będą niemal identyczne jak a ja wole moja mame, ale istnieje duże prawdopodobieństwo, że jednak będą bardzo różne i nieprzypominające reszty. Muzyka w teraźniejszych czasach jest tak różnorodna, że nawet jeżeli nie spodoba Ci się jakiś hit, inne bezpłatne mp3 może okazać się dużo ciekawsze i w zupełności zaspokoi Twój muzyczny głód.

Nasza witryna jest dostępna całkowicie dla każdego. Nie oczekujemy żadnych opłat za omijanie serwisu Wrzuta i pobieranie stamtąd utworów, przy naszym udziale. Polujesz na mp3 a ja wole moja mame? Ściągnij je właśnie teraz, przekonasz się że to bardzo łatwe. Jeżeli dokładnie obserwujesz metamorfozy na naszym portalu, masz świadomość że ciągle coś modernizujemy. Dzięki temu możesz bez trudności i ograniczeń korzystać z najlepszej, bezpłatnej muzyki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj