TaLLib - Witamy w Dzungli

Aktualna ocena: 3.7 / 5 (6 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:19
Data dodania: 19.04.2009 16:26:18
Rozmiar pliku: 3,04 MB
Tagi: TaLLib, Witamy w Dzungli, witamy, reagge, dancehall, tallibmc, przemytnicy, flow, dzungli, dżungli, ragga
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

TaLLib_-_Witamy_w_Dzungli.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga kawałka, który teraz słuchasz to około trzy i cztery setnych megabajta. A jego czas trwania to trzy minuty i dziewiętnaście sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Witamy w Dzungli", której autorem jest TaLLib. W czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dołączonego klipu do tej piosenki. Będziemy zatem bardzo uszczęśliwieni, jeśli byś go dodał. Userzy oddali głos na tę piosenkę już sześć razy, a średnia ocen wynosi aktualnie trzy i sześćdziesiąt siedem setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Żaden odwiedzający nie ściągnął pliku TaLLib - Witamy w Dzungli dotychczas. Żadna osoba jak na razie nie raczył skomentować tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, oni już jakiś czas temu znaleźli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością słuchania, jeżeli spędzisz tutaj trochę czasu.

Będzie to realne dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Witamy w Dzungli. Znasz tę piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest TaLLib - to prawdziwa maszynka do tworzenia kolejnych przebojów, a wiele piosenek jego autorstwa gości na najlepszych imprezach. Ale do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie odszukasz tę piosenkę, a następnie wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszym portalu - po chwili będziesz miał darmowe mp3.

Mało? Dostaniesz więcej! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie miał potrzeby wchodzić na inne portale i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Codziennie rozbudowujemy bazę dostępnych przebojów. Dzięki temu zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na komputer pożądany utwór, jak choćby TaLLib - Witamy w Dzungli, a następnie przegrać go na telefon.

Przy użyciu tej strony zgłebisz kilka bardzo łatwych do zrobienia chwytów, dzięki którym bardzo szybko na Twoim komputerze zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych komplikacji.

Pragniesz ściągnąć na telefon Witamy w Dzungli? Ściągnij mp3 już teraz. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych muzyków, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i darmowe. Kto wie - może zanim jakiś utwór wpadnie w szpony komercji, Ty już długo będziesz go znał?

Obecnie dosłownie wszyscy mogą nagrywać muzykę. Przy pomocy komputera albo realnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Nie jest powiedziane, że kiedyś słuchacze nie będą ściągać z naszego portalu Twoich kawałków. A na razie Ty ściągaj piosenki reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj