Dobranoc Maryjo - Eleni

Aktualna ocena: 4.3 / 5 (47 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:23
Data dodania: 19.04.2009 18:37:57
Rozmiar pliku: 4,02 MB
Tagi: Dobranoc Maryjo, Eleni, religijne, kościelne
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Dobranoc_Maryjo_-_Eleni.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku mp3, który aktualnie masz uruchomioną to cztery i dwa setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na cztery minuty i dwadzieścia trzy sekundy. Jest to jeden z wielu utworów nagranych przez Dobranoc Maryjo, którego tytuł to Eleni. Plik mp3, który teraz odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Niestety do tego pliku mp3 nie zaproponowano jak na razie żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Odwiedzający wystawili ocene na ten plik już czterdzieści siedem razy, a średnia głosów wynosi aktualnie cztery i trzydzieści dwa setnych, w skali od 1 do 6. Jeszcze żadna osoba nie pobrała nigdy pliku mp3 Dobranoc Maryjo - Eleni. Piosenka Eleni została skomentowana już pięć razy.
Przepisz kod z obrazka
 • edo1953 21.03.2015
  piękne
 • danutakrawczyk8 10.03.2013
  danka 10.03.2013 uwielbiam tę pieśń
 • ~krzysiek 29.10.2012
  piosenka, głos - poezja:):):)
 • ~sowa.51 01.05.2012
  k8e2c
 • ~krystyna 11.03.2012
  bardzo wzruszajaca piesn

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, oni już dawno znaleźli nasz portal - jeśli pozostaniesz tutaj trochę dłużej, przekonasz się że Ty także będziesz miał możliwość mieć ze sobą własną muzykę.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Eleni. Słyszałeś tę piosenkę, czyż nie? Stworzył ją Dobranoc Maryjo, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania kolejnych przebojów, a wiele jego utworów gości na licznych imprezach. Ale ad rem. Wszystko co powinieneś zrobić, to wyszukać w serwisie Wrzuta piosenkę, a następnie wkleić ją do naszej najlepszej wyszukiwarki.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś w ogóle nie musiał zaglądać na inne witryny i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych utworów rozszerza się bez przerwy. Dzięki temu musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer przebój, który chcesz mieć, jak choćby Dobranoc Maryjo - Eleni, a następnie wrzucić go na telefon.

Przy użyciu tej strony poznasz kilka bardzo sprytnych do zrobienia tricków, przez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim komputerze zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych ograniczeń.

Pragniesz skopiować na telefon Eleni? Ściągnij mp3 właśnie teraz. To całkowicie bezpieczny i bezpłatny sposób na powiększenie swojej biblioteki utworów i poznanie nowych wykonawców. A może będzie także tak, iż zanim jakiś utwór wpadnie w ręce komercji, Ty już dawno będziesz go znał?

Obecnie już wszyscy mogą tworzyć muzykę. Przy pomocy prawdziwych lub komputerowych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Pewnie myślisz o tym, by ludzie kiedyś ściągali Twoje przeboje - do tego czasu pobieraj darmowe mp3 innych muzyków i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj