Religijne - Boże, coś Polskę

Aktualna ocena: 4.5 / 5 (44 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:56
Data dodania: 19.04.2009 18:37:57
Rozmiar pliku: 4,52 MB
Tagi: Religijne, Boże coś Polskę, historyczne, historia, religia, patriotyzm, patriotyczne, pieśni, pieśń, kościelne, katolickie, reli
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Religijne_-_Boże,_coś_Polskę.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku mp3, który aktualnie masz uruchomioną to mniejwięcej cztery i pięćdziesiąt dwa setnych megabajta. A jego długość to cztery minuty i pięćdziesiąt sześć sekund. Słuchasz piosenkę o tytule "Boże, coś Polskę", której autorem jest Religijne. W sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku utwór został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego teledysku do tego pliku mp3. Zachęcamy więc, byś takowy dodał. Odwiedzający ocenili ten utwór już czterdzieści cztery razy, a średnia głosów jest aktualnie równa cztery i pięćdziesiąt pięć setnych, w skali od jeden do sześć. Nikt nie ściągnął pliku mp3 Religijne - Boże, coś Polskę do dzisiaj. Piosenka Boże, coś Polskę została skomentowana już siedem razy.
Przepisz kod z obrazka
 • Condo 14.03.2015
  Ciekaw jestem co za zdrajca ojczyzny dał minusa???
 • ~Krysia 15.07.2013
  Przepiękny, wzruszajacy \"hymn\"
 • ~zygmunt33 18.06.2013
  Pieśń ta piękna, moim zdaniem, druga po Bogu Rodzicy. Do ostatniego refrenu dodałbym : Z Ojczyzny naszej wypędź zdrajców Panie..
 • ~brun2 11.11.2012
  łzy łzy
 • ~andi 26.02.2012
  piekna piesn tylko zeby polacy czyli ny bylismy tak zjednoczeni jak ta piesn
  nasi przodkowie o pokoj i braterstwo krwia placili a my polacy teraz jeden do drogiego tak nie fajni są!!
 • ~2011.03.28 20:36 28.03.2011
  PIĘKNA PIEŚŃ TYLKO LEPIEJ BY WYGLĄDAŁA W WYKONAMIU KOBIET
 • ~monika 30.04.2010
  ta pieśń była śpiewana na mszach świętych za ojczyznę i pokuj i za wolność jedność na świętach patryjotycznych narodowych religjnych kościelnych kiedyś przez masze za te intencje przez ks popiełuszkę męczenika . za wiarę prawdę godność i za prawa boskie i ludzkich za ojczyznę i kościół .

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często spoglądałeś z zazdrością na tych ludzi, którzy podpinali słuchawki do empetrójek, wkładali je do uszu i podążali ulicą, słuchając ulubionych piosenek? Wiesz, oni już jakiś czas temu trafili na naszą stronę - zapewniamy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością słuchania, jeśli tylko zostaniesz tu nieco dłużej.

Będzie to realne dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Boże, coś Polskę. Słyszałeś tę piosenkę, prawda? Jej autorem jest Religijne - to prawdziwa maszynka do tworzenia coraz to nowych przebojów, a mnóstwo piosenek jego autorstwa gości na licznych eventach. Ale do rzeczy. Jeśli pragniesz pobrać darmowe mp3, wklej link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a zaraz po tym będziesz mógł ściągnąć upragniony utwór.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś wcale nie musiał wchodzić na inne portale i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Bez przerwy rozszerzamy zbiór dostępnych piosenek. Dzięki temu zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na dysk upragniony utwór, dla przykładu Religijne - Boże, coś Polskę, a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Za pośrednictwem tej strony opanujesz kilka niezwykle łatwych do zrealizowania chwytów, za pomocą których szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim sprzęcie znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeciwności.

Chcesz skopiować na odtwarzacz mp3 Boże, coś Polskę? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych muzyków, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to całkowicie bezpieczne i bezpłatne. Całkiem możliwe, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, nim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dostępne dla każdego, dlatego pojawił się ogromny wysyp ludzi, którzy z amatorów zmieniają się w profesjonalnych muzyków. Być może marzysz o tym, by słuchacze w przyszłości pobierali Twoje piosenki - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 reszty muzyków i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj