Wiadomość Gadu - Gadu ( sms )

Aktualna ocena: 3 / 5 (124 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 00:01
Data dodania: 19.04.2009 19:09:25
Rozmiar pliku: 22,1 KB
Tagi: Wiadomość Gadu, Gadu ( sms ), wiadomość, gadu, sms, dzwonek, telefon, komorka, komorke
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Wiadomość_Gadu_-_Gadu_(_sms_).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie słuchasz zajmuje dwadzieścia dwa i jeden setnych kilobajta. Natomiast jego czas trwania to zero minut i jeden sekunde. Jest to jeden z piosenek autorstwa Wiadomość Gadu, której tytuł brzmi Gadu ( sms ). Utwór w formacie mp3, który obecnie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 21 listopada 2017 roku. Niestety do tego pliku nie dopasowano jeszcze żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Użytkownicy oddali głos na ten plik już sto dwadzieścia cztery razy, a średnia ocen jest teraz równa trzy i jeden setnych, w skali od 1 do 6. Żadna osoba nie ściągnęła pliku Wiadomość Gadu - Gadu ( sms ) do tej pory. Piosenka Gadu ( sms ) została skomentowana już dwa razy.
Przepisz kod z obrazka
  • ~jasmina16 18.01.2013
    super dzwonek
  • ~dawid24 29.12.2012
    ale jaj to pobrac na tel

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często zazdrościłeś ludziom, którzy mogli cieszyć się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mogli zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, oni już dawno trafili na nasz portal - jeśli zostaniesz tu nieco dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz w stanie brać ze sobą swoją muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Gadu ( sms ). Znasz taką piosenkę, prawda? Jej autorem jest Wiadomość Gadu - to prawdziwa maszynka do tworzenia coraz to nowych hitów, a wiele jego utworów gości na najlepszych eventach. Ale ad rem. Wszystko co musisz zrobić, to wyszukać w serwisie Wrzuta piosenkę, a następnie wkleić ją w naszą najlepszą wyszukiwarkę.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! W ogóle nie musisz zaglądać na inne strony. Bo widzisz, wszyscy tutaj pracujemy nad tym, abyś miał możliwość omijania innych stron i ściągania mp3 bezpośrednio stąd. Nasz zbiór dostępnych empetrójek rozbudowuje się codziennie. Dzięki temu wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na dysk utwór, który chcesz mieć, na przykład Wiadomość Gadu - Gadu ( sms ), a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Poprzez tę stronę przyswoisz sobie kilka bardzo prostych do zrobienia sztuczek, za pomocą których bardzo szybko na Twoim dysku znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Pragniesz przerzucić na telefon Gadu ( sms )? Pobierz mp3 właśnie teraz. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych artystów, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to całkowicie bezpieczne i darmowe. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty już długo będziesz ją znał?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są osiągalne dla wszystkich, dlatego pojawił się niezwykły wysyp osób, które z amatorów przemieniają się w profesjonalnych muzyków. Nie jest powiedziane, że kiedyś fani muzyki nie będą ściągać z naszego portalu Twoich kawałków. Do tej pory Ty ściągaj utwory reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj