Knob - On My Own (DJ Pm & Eddie Reznik Electro ...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:48
Data dodania: 19.04.2009 20:09:04
Rozmiar pliku: 4,40 MB
Tagi: Knob, On My Own (DJ Pm & Eddie Reznik Electro ..., own, eddie, reznik, electro, club
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Knob_-_On_My_Own_(DJ_Pm_&_Eddie_Reznik_Electro_....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie słyszysz to mniejwięcej cztery i czterdzieści setnych megabajta. Czas trwania to cztery minuty i czterdzieści osiem sekund. Jest to jeden z wielu piosenek autorstwa Knob, której nazwa brzmi On My Own (DJ Pm & Eddie Reznik Electro .... Utwór mp3, który aktualnie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w niedzielę, 19 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dodanego teledysku do tego utworu muzycznego. Byliśbyśmy zatem szczęśliwi, jak byś go dodał. Jak na razie żadna osoba nie zapisała ani razu utworu muzycznego Knob - On My Own (DJ Pm & Eddie Reznik Electro .... Nie ma do dziś żadnego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podłączonymi do urządzeń przenośnych, przemierzali ulice i słuchali najlepszych kawałków? No cóż, ci ludzie już dawno trafili na nasz portal - zapewniamy, że będziesz w stanie radować się wolnością muzyki, jeżeli zabawisz tu na dłużej.

Stanie się to możliwe dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu On My Own (DJ Pm & Eddie Reznik Electro .... Słyszałeś tę piosenkę, prawda? Jej autorem jest Knob, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania coraz to nowych przebojów, a mnóstwo piosenek jego autorstwa gości na najlepszych imprezach. Ale ad rem. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta znajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszej witrynie - błyskawicznie będziesz miał darmowe mp3.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś w ogóle nie musiał wchodzić na inne witryny i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych utworów rozbudowuje się bez przerwy. Dzięki temu zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł pobrać na dysk przebój, który chcesz mieć, dla przykładu Knob - On My Own (DJ Pm & Eddie Reznik Electro ..., a następnie wrzucić go na przenośny odtwarzać.

Za pomocą tej strony przyswoisz sobie kilka niesamowicie prostych do zrealizowania tricków, przez które już w kilka sekund na Twoim sprzęcie znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych ograniczeń.

Wolisz przerzucić na telefon On My Own (DJ Pm & Eddie Reznik Electro ...? Pobierz mp3 już teraz. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych artystów, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to absolutnie bezpieczne i bezpłatne. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty od długiego czasu będziesz jej słuchał?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dostępne dla wszystkich, dlatego pojawił się niezwykły przypływ ludzi, którzy pragną profesjonalnie się tym zajmować. Pewnie myślisz o tym, by ludzie kiedyś pobierali Twoje przeboje - do tego czasu pobieraj darmowe mp3 reszty wykonawców i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj