Amadeo - Letni Wiatr

Aktualna ocena: 5 / 5 (7 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:32
Data dodania: 19.04.2009 20:22:12
Rozmiar pliku: 4,86 MB
Tagi: Amadeo, Letni Wiatr, letni, wiatr, disco, polo, live, relax
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Amadeo_-_Letni_Wiatr.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz odtwarzasz waży cztery i osiemdziesiąt sześć setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to trzy minuty i trzydzieści dwa sekundy. To jeden z wielu piosenek nagranych przez Amadeo, której nazwa to Letni Wiatr. We wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tej piosenki. Zalecamy zatem, byś takowy zaproponował. Userzy wystawili ocene na tę piosenkę już siedem razy, a średnia głosów jest teraz równa pięć i zero setnych, w skali od 1 do 6. Utwór Amadeo - Letni Wiatr nie został do dzisiaj ani razu pobrany. Nie ma do dzisiaj ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy mogą cieszyć się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, oni już jakiś czas temu znaleźli nasz portal - jeżeli zostaniesz tu na dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz w stanie mieć ze sobą własną muzykę.

W jaki sposób? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Letni Wiatr. Słyszałeś taką piosenkę, prawda? Stworzył ją Amadeo, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia coraz to nowych hitów, a wiele jego piosenek gości na najlepszych eventach. Jednak ad rem. Wszystko co powinieneś zrobić, to znaleźć na Wrzucie piosenkę, a następnie wkleić ją do naszej znakomitej wyszukiwarki.

Mało? Otrzymasz więcej! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś wcale nie musiał wchodzić na inne portale i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych utworów poszerza się codziennie. Poprzez to musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk pożądany kawałek, dla przykładu Amadeo - Letni Wiatr, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Poprzez tę stronę przetestujesz kilka bardzo nieskomplikowanych do zrobienia sztuczek, przez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim sprzęcie zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych komplikacji.

Chcesz przerzucić na odtwarzacz mp3 Letni Wiatr? Ściągnij mp3 właśnie teraz. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych muzyków, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to absolutnie bezpieczne i bezpłatne. A może będzie także tak, że zanim jakiś kawałek wpadnie w ręce komercji, Ty od dawna będziesz go znał?

Dziś już wszyscy mogą tworzyć muzykę. Przy pomocy komputera albo rzeczywistych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia ludzie nie będą ściągać z naszego portalu Twoich kawałków. A na razie Ty pobieraj piosenki reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj