Oddział Zamknięty - Oddział

Aktualna ocena: 5 / 5 (1 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:23
Data dodania: 20.04.2009 15:59:21
Rozmiar pliku: 3,10 MB
Tagi: Oddział Zamknięty, Oddział, rock, mp3, muzyka, piosenka, polska
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Oddział_Zamknięty_-_Oddział.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie odtwarzasz ma rozmiar trzy i dziesięć setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i dwadzieścia trzy sekundy. Piosenka ta nosi tytuł "Oddział", której wykonawcą jest Oddział Zamknięty. W czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tej piosenki. Zalecamy więc, abyś go dodał. Odwiedzający oddali głos na ten utwór już jeden raz, a średnia ocen jest równa pięć i zero setnych, w skali od 1 do 6. Jak na razie żadna osoba nie zapisała ani razu pliku audio Oddział Zamknięty - Oddział. Nie znalazła się do dzisiaj żadna osoba, która miałby ochotę skomentować tę piosenkę w formacie mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czemu obawiasz się wejść do świata muzyki? Mamy dla Ciebie ogrom bezpłatnych piosenek, wystarczy że skorzystasz z naszej niezawodnej wyszukiwarki mp3. Chcesz Oddział? Pobierz mp3 w mgnieniu oka, to łatwiejsze niż sądziłeś.

Oddział Zamknięty jest znanym i lubianym wykonawcą sceny muzycznej. Tworzone przez niego piosenki w mgnieniu oka docierają na szczyty list przebojów. Analogicznie jest z Oddział. Download tej piosenki najłatwiej wykonać na naszym portalu. To tylko kilka kliknięć, dzielących Cię od cieszenia się tą piosenką, bez konieczności odwiedzania Wrzuty i innych witryn.

Nasze darmowe mp3 dają Ci możliwość cieszenia się z muzyki dokładnie tam, gdzie będziesz chciał. Wolisz posłuchać piosenek w odtwarzaczu lub na wieży? Zatem nie zwlekaj - pobierz Oddział Zamknięty - Oddział i ciesz się nią gdzie zechcesz, bez ograniczeń.

Co istotne, nie chcemy żadnych opłat za to, że dajemy Ci mp3 do pobrania. Wszystko jest absolutnie za darmo, wystarczy że wytypujesz piosenkę i ściągniesz ją, nie płacąc za dostęp do pliku. Pobieranie empetrójek z serwisu Wrzuta jest dobrym wyjściem dla ludzi, którzy wolą przedtem posłuchać dany utwór lub konkretny album, a dopiero później to nabyć.

Zanim ściągniesz darmowe mp3, możesz je również posłuchać, aby nie ściągać niczego w ciemno i nie zaśmiecać sobie dysku twardego. Gdy taki utwór Ci się nie spodoba, w każdej chwili jesteś w stanie kliknąć na inny. Jednak Oddział, który stworzył Oddział Zamknięty, jest ostatnio bardzo popularny - nie pozostań w tyle i skorzystaj z naszego niezwykłego narzędzia, jakim jest bez wątpienia Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj