Dżem - W Życiu Piękne Są Tylko Chwile

Aktualna ocena: 4.2 / 5 (5 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:41
Data dodania: 20.04.2009 17:19:30
Rozmiar pliku: 5,21 MB
Tagi: Dżem, W Życiu Piękne Są Tylko Chwile, Życiu, Piękne, , Tylko, Chwile, Rysiek, Riedel
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Dżem_-_W_Życiu_Piękne_Są_Tylko_Chwile.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie odtwarzasz waży pięć i dwadzieścia jeden setnych megabajta. Czas trwania to pięć minut i czterdzieści jeden sekund. Uruchomiłeś piosenkę o tytule "W Życiu Piękne Są Tylko Chwile", której wykonawcą jest Dżem. W piatek, 20 pazdziernika 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dołączonego klipu do tego kawałka. Będziemy więc bardzo szczęśliwi, gdybyś takowy dodał. Odwiedzający oddali głos na ten kawałek już pięć razy, a średnia głosów jest teraz równa cztery i dwadzieścia setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Utwór Dżem - W Życiu Piękne Są Tylko Chwile nie został do dziś nigdy pobrany. Nie znalazła się do dziś żadna osoba, która zechciałaby skomentować tę piosenkę w formacie mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czemu boisz się wejść do świata muzyki? Czeka na Ciebie ogrom darmowych utworów, wystarczy że skorzystasz z naszej niesamowitej wyszukiwarki mp3. Szukasz W Życiu Piękne Są Tylko Chwile? Pobierz mp3 błyskawicznie, to prostsze niż Ci się wydaje.

Dżem to poważany i znany autor na scenie muzycznej. Tworzone przez niego kawałki błyskawicznie stają się popularnymi przebojami. Analogicznie stało się z W Życiu Piękne Są Tylko Chwile. Download tej empetrójki najłatwiej zrobić na naszej stronie. Jedynie kilka kliknięć wystarczy, żebyś mógł omijać Wrzutę lub inne strony, aby słuchać tej piosenki.

Nasze darmowe mp3 dają Ci możliwość słuchania muzyki dokładnie tam, gdzie będziesz chciał. Chcesz posłuchać utworów w odtwarzaczu lub na wieży? Więc nie zwlekaj - pobierz Dżem - W Życiu Piękne Są Tylko Chwile i ciesz się nią gdzie zechcesz, bez ograniczeń.

Udostępniamy Ci mp3 do pobrania bez żadnych pieniędzy! Wszystko jest zupełnie za free, wystarczy że wytypujesz piosenkę i pobierzesz ją, nie zapłacisz za to ani grosza. Pobieranie piosenek z serwisu Wrzuta jest znakomitym wyjściem dla ludzi, którzy chcą przedtem zaznajomić się z konkretnym albumem lub utworem, a w następstwie tego to zakupić.

Zanim pobierzesz darmowe mp3, możesz je również przesłuchać, żeby nie brać tego w ciemno i nie zaśmiecać sobie dysku twardego. Jeśli ten utwór Ci się nie spodoba, w każdym momencie możesz wybrać inny. Ale W Życiu Piękne Są Tylko Chwile, który nagrał Dżem, jest od niedawna na topie - nie zostań w tyle i skorzystaj z naszego niezwykłego narzędzia, jakim jest Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj