Modern Talking - I'll Never Give You Up

Aktualna ocena: 4.1 / 5 (16 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:29
Data dodania: 22.04.2009 03:50:06
Rozmiar pliku: 3,19 MB
Tagi: Modern Talking, I'll Never Give You Up, alone, talking, modern, anders, bohlen
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Modern_Talking_-_I'll_Never_Give_You_Up.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu, który aktualnie masz otworzoną to trzy i dziewiętnaście setnych megabajta. Długość to trzy minuty i dwadzieścia dziewięć sekund. Odtwarzasz utwór o tytule "I'll Never Give You Up", którego wykonawcą jest Modern Talking. Kawałek w formacie mp3, który w tej chwili słuchasz został dodany do naszej bazy danych w niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jeszcze dodanego teledysku do tej piosenki. Będziemy zatem bardzo uszczęśliwieni, jeśli byś go zaproponował. Userzy wystawili ocene na tę piosenkę już szesnaście razy, a średnia ocen wynosi cztery i sześć setnych, w skali od 1 do 6. Piosenka Modern Talking - I'll Never Give You Up nie została jeszcze nigdy pobrana. Żaden odwiedzający jeszcze nie miał ochoty skomentować tego pliku muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z podziemi. Dzisiaj każdy jest w stanie poznać dokonania coraz to nowych muzyków, również dzięki portalom analogicznym do naszego, gdzie wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, na przykład Modern Talking - I&039;ll Never Give You Up. Czy warto tego posłuchać?

Modern Talking bez kompleksów zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, dzięki swoim zapadającym w pamięć piosenkom. Tak jak mnóstwo początkujących kompozytorów, tak i on na początku swojej kariery udostępniał mp3 do pobrania. To dobry sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez konieczności płacenia na ślepo za muzykę, która może się nam nie spodobać. Ale tutaj akurat nie ma takich obaw - przykładem niech będzie I&039;ll Never Give You Up, znakomita empetrójka, goszcząca coraz częściej na głośnych eventach.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci wyszukanie tych piosenek, które chcesz mieć na swoim komputerze. Nie powinieneś martwić się o żadne koszty - wszystkie dostępne tutaj kawałki są całkowicie bezpłatne, bez ukrytych haczyków. Co więcej, muzyka mp3 na naszej witrynie jest wolna od wszelkiej maści zagrożeń, które możesz napotkać na podobnych witrynach. Jeżeli chcesz jedynie niczym nieskażonej muzyki, korzystaj jedynie z naszej witryny.

Posiadamy coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z serwisu Wrzuta. Już nie musisz czekać wieczność, aż załaduje Ci się tam kawałek - na naszej witrynie wykonasz mp3 download bez żadnych problemów, a co więcej szybko i bezpłatnie.

I&039;ll Never Give You Up, w wykonaniu Modern Talking, to doskonała muzyka na dowolny dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy upodobania muzyczne. Nie zwlekaj, aż Modern Talking - I&039;ll Never Give You Up stanie się passe i pobierz darmowe mp3 z naszej witryny. Gwarantujemy, że nie będziesz tym zawiedziony - ten wykonawca produkuje hit za hitem, podobnie jest w przypadku tej empetrójki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj