DigitalSimplyWorld - Part C TECHNO

Aktualna ocena: 4.2 / 5 (5 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 11:50
Data dodania: 22.04.2009 13:29:21
Rozmiar pliku: 10,8 MB
Tagi: DigitalSimplyWorld, Part C TECHNO, dance, techno, trance, muza, hause, electro, fajne, piosenka, sytwester, 2009
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

DigitalSimplyWorld_-_Part_C_TECHNO.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar kawałka, który właśnie masz uruchomioną to dziesięć i osiem setnych megabajta. A jego długość oscyluje na jedenaście minut i pięćdziesiąt sekund. To jeden z piosenek autorstwa DigitalSimplyWorld, której tytuł brzmi Part C TECHNO. W niedzielę, 19 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tej piosenki. Byliśbyśmy więc niezwykle szczęśliwi, jeśli byś takowy zaproponował. Użytkownicy wystawili ocene na ten plik już pięć razy, a średnia ocen jest równa cztery i dwadzieścia setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Piosenka DigitalSimplyWorld - Part C TECHNO nie została dotychczas ani razu pobrana. Nie znalazła się dotychczas ani jedna osoba, która miałby ochotę skomentować ten utwór.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na tych ludzi, którzy podpinali słuchawki do telefonów, zakładali je na uszy i szli ulicą, słuchając najlepszych piosenek? Wiesz, oni już dawno trafili na nasz portal - jeżeli zostaniesz u nas nieco dłużej, zobaczysz że Ty także będziesz mógł brać ze sobą własną muzykę.

Stanie się to możliwe dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy popularną piosenkę - Part C TECHNO, którą wykonuje DigitalSimplyWorld, ceniony za tworzenie piosenek, które błyskawicznie docierają na szczyty list przebojów w stacjach radiowych. Jednak ad rem. Jeżeli zechcesz mieć darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a zaraz po tym będziesz mógł ściągnąć upragniony kawałek.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! W ogóle nie nie masz potrzeby zaglądania na inne strony. Bo widzisz, wszyscy w zespole pracujemy nad tym, abyś mógł omijania innych stron i pobierania mp3 prosto stąd. Nasz zbiór dostępnych piosenek rozszerza się każdego dnia. Poprzez to zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na komputer przebój, który chcesz mieć, jak choćby DigitalSimplyWorld - Part C TECHNO, a następnie skopiować go na przenośny odtwarzać.

Dzięki tej stronie opanujesz kilka niesamowicie prostych do zrealizowania rozwiązań, za pomocą których już w kilka sekund na Twoim sprzęcie znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeciwności.

Wolisz przerzucić na odtwarzacz mp3 Part C TECHNO? Ściągnij mp3 już teraz. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to absolutnie bezpieczne i darmowe. A może będzie też tak, że zanim jakiś kawałek wpadnie w ręce komercji, Ty już długo będziesz go znał?

Obecnie dosłownie każdy może tworzyć muzykę. Za pomocą prawdziwych albo komputerowych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Być może myślisz o tym, żeby ludzie kiedyś ściągali Twoje hity - a na razie pobieraj darmowe mp3 reszty muzyków i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj