Milena - Lek na sen

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:30
Data dodania: 22.04.2009 18:28:20
Rozmiar pliku: 3,20 MB
Tagi: Milena, Lek na sen, nowaliza, rewinska, karaoke, moje, sen, lek, sukces, wygraj
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Milena_-_Lek_na_sen.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą teraz odtwarzasz posiada rozmiar trzy i dwadzieścia setnych megabajta. Natomiast jego długość to trzy minuty i trzydzieści sekund. Jest to jeden z wielu dzieł stworzonych przez Milena, którego nazwa to Lek na sen. W sobotę, 18 listopada 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tej piosenki. Będziemy zatem bardzo wdzięczni, jak byś go zaproponował. Do dziś nikt nie zapisał nigdy pliku audio Milena - Lek na sen. Żaden użytkownik jak na razie nie raczył dodać komentarza do tego pliku audio, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy słuchacze mogą dogłębnie poznać twórczość dowolnego artysty, pojęcie muzyki z podziemi lekko blaknie - także za sprawą portali analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mają możliwość ściągnąć darmowe mp3, do których zalicza się Milena - Lek na sen. Z jakiego powodu właśnie ta piosenka?

Milena jest jednym z grona muzyków, którzy błyskawicznie zdobywają fanów na całym świecie. Na starcie swojej przygody z muzyką, robił tak samo jak inni wykonawcy - wrzucał do sieci darmowe mp3 do ściągnięcia. To dobry sposób na zapoznanie się z twórczością, bez konieczności płacenia na ślepo za coś, co może nie będzie się nam podobać. Ale tutaj akurat takie obawy są bezpodstawne - przykładem niech będzie Lek na sen, świetna kompozycja, która potrafi zarazić chwytliwą melodią niejednego słuchacza.

Chcesz mieć konkretne utwory na swoim komputerze? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która Ci to umożliwi. Nie masz powodu by obawiać się o jakiekolwiek opłaty - całość dostępnych tu piosenek jest absolutnie za darmo, bez żadnych haczyków. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszym serwisie jest wolna od jakichkolwiek zagrożeń, jakie możesz spotkać na analogicznych serwisach. Jeśli pragniesz jedynie czystej muzyki, korzystaj wyłącznie z tej witryny.

Dysponujemy czymś znacznie potężniejszym, niż tylko wyszukiwarką. Nasze innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak bezproblemowe, a na dodatek szybkie i bezpłatne. Puść w niepamięć ciągłe czekanie na załadowanie piosenek; dzięki nam to już przeszłość.

Lek na sen, której autorem jest Milena, to fantastyczna melodia na dowolny dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy upodobania muzyczne. Nie czekaj - pobierz mp3 z naszego serwisu i przekonaj się, z jakiej przyczyny Milena - Lek na sen jest ostatnio trendy. Milena nie bez przyczyny jest określany maszynką do tworzenia hitów, w tym przypadku jest tak samo, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj