O.N.A. - Znalazłam

Aktualna ocena: 3.8 / 5 (4 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:56
Data dodania: 23.04.2009 12:11:19
Rozmiar pliku: 5,41 MB
Tagi: O.N.A., Znalazłam, chylińska, chylinska, ona, modlishka
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

O.N.A._-_Znalazłam.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu muzycznego, który właśnie masz otworzoną to około pięć i czterdzieści jeden setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i pięćdziesiąt sześć sekund. Jest to jeden z wielu dzieł nagranych przez O.N.A., którego tytuł brzmi Znalazłam. W piatek, 17 listopada 2017 roku plik został dodany do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki żaden użytkownik nie zamieścił jak na razie żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Userzy wystawili ocene na ten plik już cztery razy, a średnia głosów jest aktualnie równa trzy i siedemdziesiąt pięć setnych, w skali od 1 do 6. Jak na razie żadna osoba nie ściągnęła nigdy pliku audio O.N.A. - Znalazłam. Nie ma dotychczas ani jednego komentarza dodanego do tego pliku.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, oni już dawno znaleźli nasz portal - jeżeli zostaniesz u nas na dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz w stanie mieć ze sobą własną muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy znaną piosenkę - Znalazłam, którą wykonuje O.N.A., ceniony za tworzenie piosenek, które błyskawicznie podbijają parkiety większości cenionych klubów. Jednak do rzeczy. Jeśli chcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a zaraz po tym będziesz w stanie ściągnąć pożądany utwór.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie musiał zaglądać na inne witryny i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Bez przerwy poszerzamy zbiór dostępnych empetrójek. Poprzez to musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer pożądany utwór, jak choćby O.N.A. - Znalazłam, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Poprzez tę stronę poznasz kilka bardzo łatwych do zrealizowania chwytów, poprzez które już w kilka sekund na Twoim komputerze zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeszkód.

Chciałbyś ściągnąć na telefon Znalazłam? Ściągnij mp3 już teraz. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych muzyków, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to całkowicie bezpieczne i darmowe. Całkiem prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, zanim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dostępne dla każdego, dlatego nastąpił niezwykły przypływ ludzi, którzy zaczynają profesjonalnie się tym zajmować. Nikt nie powiedział, że kiedyś słuchacze nie będą pobierać z naszej strony Twoich kawałków. Do tej pory Ty ściągaj piosenki reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj