Beenie Man- King of the dancehall

Aktualna ocena: 4.4 / 5 (14 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:08
Data dodania: 23.04.2009 23:06:01
Rozmiar pliku: 2,87 MB
Tagi: Beenie Man, King of the dancehall, dancehall
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Beenie_Man-_King_of_the_dancehall.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą aktualnie słuchasz to około dwa i osiemdziesiąt siedem setnych megabajta. Natomiast jego długość to trzy minuty i osiem sekund. Jest to piosenka tytułem "King of the dancehall", której wykonawcą jest Beenie Man. Plik audio w formacie mp3, który teraz słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku. Do tego utworu muzycznego nie zaproponowano jeszcze żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Odwiedzający ocenili ten kawałek już czternaście razy, a średnia ocen wynosi teraz cztery i trzydzieści sześć setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Żadna osoba nie ściągnęła pliku audio Beenie Man- King of the dancehall jak na razie. Plik mp3 King of the dancehall został skomentowany już cztery razy.
Przepisz kod z obrazka
 • ~kkkkkkkkkkkkkk 19.02.2012
  zaje.............
 • Patii_xD 24.11.2011
  - Świeetne .
 • ~kamila 10.09.2011
  zaje.biste !!!
 • ~Karotka 21.01.2011
  *cenzura*

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy słuchacze mogą zapoznać się z twórczością dowolnego wykonawcy, definicja undergroundowej muzyki lekko blaknie - również przy pomocy portali analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mają możliwość pobrać darmowe mp3, do których zalicza się Beenie Man- King of the dancehall. Z jakiego powodu właśnie ta piosenka?

Beenie Man bez zahamowań zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, dzięki swoim łatwo wpadającym w ucho utworom. Na początku swojej podróży z muzyką, robił tak samo jak reszta artystów - wrzucał do Internetu bezpłatne mp3 do pobrania. To niezły sposób na zapoznanie się z twórczością, bez konieczności płacenia na ślepo za muzykę, która może nie będzie się nam podobać. Ale tutaj akurat nie ma takich obaw - przykładem może być King of the dancehall, genialna kompozycja, goszcząca coraz częściej na głośnych eventach.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci odnalezienie tych kawałków, które pragniesz mieć na swoim komputerze. Nie natkniesz się tutaj na żadne haczyki albo ukryte opłaty - wszystko jest jasne i absolutnie darmowe. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszym portalu jest wolna od wszelkiej maści wirusów, które możesz spotkać na analogicznych witrynach. Jeśli chcesz tylko czystej muzyki, korzystaj właśnie z tej strony.

Dysponujemy czymś znacznie większym, niż tylko wyszukiwarką. Jest to niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać wieczność, dopóki nie załaduje Ci się tam kawałek - na naszej witrynie zrobisz mp3 download bez żadnych problemów, a także darmowo i błyskawicznie.

King of the dancehall, w wykonaniu Beenie Man, to znakomita piosenka na dowolny dzień i dla wszystkich ludzi, bez względu na wiek czy gusta muzyczne. Nie czekaj - ściągnij mp3 z naszego portalu i przekonaj się, czemu Beenie Man- King of the dancehall jest obecnie tak znana. Beenie Man nie bez przyczyny jest określany maszynką do nagrywania hitów, w tym przypadku jest tak samo, o czym możesz łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj