Bumer - tu riu ru ru ru

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:49
Data dodania: 25.04.2009 23:03:13
Rozmiar pliku: 3,87 MB
Tagi: Bumer, tu riu ru ru ru, riu, śmieszne, fajne, satjow, mp3, audio, muzyka, muza, super
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Bumer_-_tu_riu_ru_ru_ru.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz odtwarzasz ma rozmiar trzy i osiemdziesiąt siedem setnych megabajta. Długość to dwa minuty i czterdzieści dziewięć sekund. To jeden z wielu piosenek nagranych przez Bumer, której nazwa brzmi tu riu ru ru ru. We wtorek, 21 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dodanego klipu do tej piosenki. Zachęcamy więc, byś go zaproponował. Żaden użytkownik nie pobrał pliku Bumer - tu riu ru ru ru do dziś. Nie znalazł się do dzisiaj ani jeden użytkownik, który miałby ochotę skomentować ten utwór w formacie mp3, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na ludzi, którzy podłączali słuchawki do empetrójek, zakładali je na uszy i podążali ulicą, słuchając ulubionych piosenek? No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu odkryli nasz portal - jeżeli zostaniesz tu trochę dłużej, zobaczysz że Ty także będziesz mógł nosić ze sobą swoją muzykę.

Stanie się to realne dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład tu riu ru ru ru. Słyszałeś taką piosenkę, prawda? Stworzył ją Bumer - to prawdziwa maszynka do nagrywania coraz to nowych hitów, a wiele jego kawałków gości na licznych zabawach. Jednak do rzeczy. Jeżeli chcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a chwilę później będziesz mógł ściągnąć upragniony kawałek.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! Wcale nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne strony. Widzisz, wszyscy związani z tym projektem pracują nad tym, żebyś mógł omijania innych stron i ściągania mp3 bezpośrednio od nas. Bez przerwy rozszerzamy zbiór dostępnych utworów. Poprzez to zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na komputer utwór, który chcesz mieć, na przykład Bumer - tu riu ru ru ru, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Dzięki tej stronie przyswoisz sobie kilka bardzo prostych do zrealizowania chwytów, za pomocą których szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim komputerze zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeszkód.

Chciałbyś przerzucić na odtwarzacz mp3 tu riu ru ru ru? Ściągnij mp3 już teraz. To całkowicie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na poszerzenie swojego zbioru piosenek oraz odkrycie nowych wykonawców. A może będzie również tak, iż zanim jakiś kawałek wpadnie w ręce komercji, Ty od dawna będziesz go znał?

Dziś już każdy może nagrywać piosenki. Przy pomocy komputera albo rzeczywistych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia słuchacze nie będą ściągać z naszego portalu Twoich piosenek. A na razie Ty pobieraj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj