Goralskie -Trebunie Tutki - Zbójnicki

Aktualna ocena: 5 / 5 (1 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:48
Data dodania: 26.04.2009 18:58:45
Rozmiar pliku: 3,48 MB
Tagi: Goralskie, Trebunie Tutki, Zbójnicki, siup, hej
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Goralskie_-Trebunie_Tutki_-_Zbójnicki.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie słuchasz zajmuje trzy i czterdzieści osiem setnych megabajta. Zaś jego długość to trzy minuty i czterdzieści osiem sekund. Jest to jeden z wielu piosenek autorstwa Goralskie, której nazwa to Trebunie Tutki. W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tego kawałka. Będziemy zatem bardzo uszczęśliwieni, jeśli byś takowy dodał. Userzy wystawili ocene na ten plik już jeden raz, a średnia głosów wynosi teraz pięć i zero setnych, w skali od 1 do 6. Żadna osoba nie pobrała pliku mp3 Goralskie -Trebunie Tutki - Zbójnicki dotychczas. Nie znalazła się jak na razie ani jedna osoba, która zechciałaby skomentować ten plik mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Goralskie -Trebunie Tutki - Zbójnicki coraz szybciej zdobywa rozgłos w gronie wielu słuchaczy, nie tylko takiego gatunku muzyki. Jest to świadectwem tego, że Goralskie jest w stanie stworzyć chwytliwe, szybko wpadające w ucho hity, które nucimy przy każdej wolnej okazji, ponieważ tak mocno zapadają nam w głowach.

Odnajdziesz tutaj muzykę, podzieloną na gatunki. Posiadamy także wiele odmian muzyki, to nie tylko taki rodzaj, do którego należy Goralskie -Trebunie Tutki - Zbójnicki. Wszystkie te piosenki to darmowe mp3! Każdego dnia wchodź na nasz portal, bo regularnie przedstawiamy newsy ze świata muzyki - dzięki temu będziesz na bieżąco ze wszystkim, co się dzieje.

Muzyka, którą widzisz na naszej witrynie, nadaje się na wiele sytuacji. Niekoniecznie muszą to być głośne domówki. Te piosenki możesz również słuchać przy pełnym spokoju, w domowym zaciszu, delektując się każdym dźwiękiem. I będziesz miał do tego niepowtarzalną okazję, gdyż darmowe mp3, jakie tu znajdziesz, są w bardzo dobrej jakości - przez to zapewne będą uszczęśliwieni przede wszystkim ludzie, którzy cenią sobie czystość dźwięku i dobre brzmienie z głośników.

Interesuje Cię Trebunie Tutki? Download tego utworu to banalnie łatwa sprawa. Bardzo podobnie jest na innych stronach, zatem na pewno dasz sobie z tym radę. Lecz jednak posiadamy tutaj coś innego - jest to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki niemu będziesz mógł zrobić ściąganie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Każdego dnia do naszej bazy utworów dodajemy nowe kawałki, systematycznie poszerzając zestaw darmowych mp3. Pobierz mp3, które chcesz swobodnie posłuchać - jeżeli będzie tak, że go tutaj brakuje, z całą pewnością błyskawicznie się u nas pojawi.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj