Krystyna Gizowska - Zlote obraczki

Aktualna ocena: 3.3 / 5 (3 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:18
Data dodania: 28.04.2009 15:00:29
Rozmiar pliku: 3,01 MB
Tagi: Krystyna Gizowska, Zlote obraczki
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Krystyna_Gizowska_-_Zlote_obraczki.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie słuchasz to mniejwięcej trzy i jeden setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i osiemnaście sekund. To jeden z wielu dzieł autorstwa Krystyna Gizowska, którego tytuł to Zlote obraczki. We wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tej piosenki. Zachęcamy zatem, abyś go dodał. Odwiedzający oddali głos na tę piosenkę już trzy razy, a średnia głosów jest równa trzy i trzydzieści trzy setnych, w skali od 1 do 6. Piosenka Krystyna Gizowska - Zlote obraczki nie została do dziś nigdy pobrana. Żadna osoba do dziś nie zechciał skomentować tego pliku audio.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Każdego roku, w muzycznym świecie pojawiają się nowi twórcy, którzy bezproblemowo zjednują sobie rzesze nowych wielbicieli, gotowych wydać grube pieniądze na albumy i koncerty, aby tylko pokazać wsparcie dla ukochanego artysty. Tak samo jest, jeśli chodzi o Zlote obraczki, wykonywanym przez Krystyna Gizowska. Kawałek ten bez pardonu podbija miejsca na listach przebojów, przede wszystkim dzięki niezwykłej kompozycji oraz temu, że łatwo wpada w ucho.

Pozostawmy opinie innych za plecami, bo pewnie chcesz poznać Krystyna Gizowska - Zlote obraczki? Pobierz mp3 z naszego portalu, a odkryjesz, dlaczego ten utwór zyskuje same przychylne opinie pośród krytyków i słuchaczy. Bardzo prawdopodobne, że na codzień słuchasz zupełnie innej muzyki - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, by przeoczyć taki rarytas. Pobierz to mp3 za darmo z naszej strony. Inaczej pewnie będziesz trochę wyobcowany, gdy będziesz słyszał rozmowy znajomych o Zlote obraczki, a Ty nie będziesz się orientował o co chodzi, bo nie znasz tego utworu.

Nie masz pojęcia, gdzie odszukać ten przebój Krystyna Gizowska? Wszystko przez to pobieranie z Wrzuty. Ale my mamy na to znakomity sposób. Nasz Wrzuta downloader pozwoli Ci szybciej niż myślisz na ściągnięcie każdej empetrójki z Wrzuty. Od dziś skończyły się Twoje kłopoty z odwiedzaniem różnych, nie do końca bezpiecznych witryn - odszukasz je tutaj, na bezpiecznym portalu.

Skorzystaj z posiadanej przez nas wyszukiwarki mp3, która jest połączona z naszą bardzo mocno pojemną bazą piosenek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w kilka sekund po wstukaniu do wyszukiwarki Krystyna Gizowska - Zlote obraczki, otrzymasz wyniki, z których zostaniesz przekierowany wprost do strony z pobraniem na swój komputer darmowego mp3.

Tylko u nas ściągniesz darmowe piosenki. Doskonale wiemy, że pewnie znudziłeś się słuchaną bez przerwy muzyką i tym wszystkim, co grane jest w stacjach radiowych. Z tego względu niezłym wyjściem będzie ściągnięcie niezłej porcji muzyki mp3 za free z naszego portalu. Nie ma w tym nic trudnego, parę ruchów myszką i gotowe - bez żadnego wysiłku dostaniesz mnóstwo utworów, którymi będziesz w stanie radować się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj