Wojskowe - Rozkwitały P±ki Białych Róż - nowa wersja

Aktualna ocena: 4.5 / 5 (57 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:33
Data dodania: 30.04.2009 14:25:20
Rozmiar pliku: 4,16 MB
Tagi: Wojskowe, Rozkwitały P±ki Białych Róż, nowa wersja, brygada, patriotyczne, legiony
¬ródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jako¶ć.
Po kliknięciu w przycisk zostan± wy¶wietlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz klikn±ć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przegl±darki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Wojskowe_-_Rozkwitały_P±ki_Białych_Róż_-_nowa_wersja.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jeste¶ zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędko¶ć pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jako¶ć plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który aktualnie odtwarzasz ma rozmiar cztery i szesna¶cie setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na cztery minuty i trzydzie¶ci trzy sekundy. Jest to jeden z wielu piosenek nagranych przez Wojskowe, której nazwa to Rozkwitały P±ki Białych Róż. W piatek, 20 pazdziernika 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dodanego teledysku do tej piosenki. Zalecamy zatem, by¶ go zaproponował. Użytkownicy oddali głos na tę piosenkę już pięćdziesi±t siedem razy, a ¶rednia głosów jest równa cztery i czterdzie¶ci siedem setnych, w skali od 1 do 6. Do dzisiaj żadna osoba nie ¶ci±gnęła nigdy pliku Wojskowe - Rozkwitały P±ki Białych Róż - nowa wersja. Plik mp3 Rozkwitały P±ki Białych Róż został skomentowany już pięć razy.
Przepisz kod z obrazka
 • ~szysza 02.05.2014
  poezja...
 • ~wiosna 13.12.2013
  moja piosenka z czasu wojska.Wiosna 2009
 • ~marlena 25.11.2012
  przepiękna piosenka, niejedna łza się ci¶nie do oczu.
 • ~kolo 16.11.2012
  Super wykonanie. Aż milo się słucha..
 • ~Katera 06.11.2012
  Super wykonanie. Aż milo się słucha..

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, na scenie muzycznej pojawiaj± się kolejni twórcy, którzy bardzo szybko zdobywaj± rzesze wiernych fanów, którzy s± gotowi zapłacić spore kwoty za koncerty i płyty i w ten sposób pokazać wsparcie dla ukochanego artysty. Tak samo jest, je¶li chodzi o Rozkwitały P±ki Białych Róż, stworzonym od podstaw przez Wojskowe. Przebój ten szturmem podbija miejsca w stacjach radiowych, a zawdzięcza to głownie niesamowitej kompozycji i temu, że łatwo wpada w ucho.

Pewnie osobi¶cie chcesz się dowiedzieć, czym jest Wojskowe - Rozkwitały P±ki Białych Róż - nowa wersja? Pobierz mp3 z naszego portalu, a u¶wiadomisz sobie, przez co ten utwór zbiera same przychylne opinie po¶ród słuchaczy i krytyków. Bardzo prawdopodobne, że normalnie słuchasz całkowicie innej muzyki - ale to nie jest żadne usprawiedliwienie, by przeoczyć taki rarytas. Pobierz to mp3 za darmo z naszej strony. Inaczej możesz być nieco wyalienowany, gdy będziesz słyszał rozmowy znajomych o Rozkwitały P±ki Białych Róż, a Ty nie będziesz wiedział o co chodzi, bo nie znasz tej piosenki.

Szukasz na różnych portalach kawałka Wojskowe? Wszystko przez to pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Nasz Wrzuta downloader ułatwi Ci w mgnieniu oka na pobranie każdej empetrójki z Wrzuty. Wła¶nie teraz na zawsze minęły Twoje problemy z odwiedzaniem różnych, niebezpiecznych witryn - znajdziesz je u nas, na niezawodnej stronie.

Wykorzystaj posiadan± przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest poł±czona z naszym niezwykle rozbudowanym zbiorem empetrójek. Poprzez takie rozwi±zanie, w kilka sekund po wstukaniu hasła, na przykład Wojskowe - Rozkwitały P±ki Białych Róż - nowa wersja, wy¶wietl± Ci się wyniki z możliwo¶ci± ¶ci±gnięcia bezpłatnego mp3 bezpo¶rednio na dysk twardy.

Tylko u nas pobierzesz bezpłatne mp3. Je¶li jeste¶ już znudzony słuchaniem ci±gle tej samej muzyki, a także tym, co serwuj± nam stacje radiowe, zdecydowanie musisz jak najszybciej ¶ci±gn±ć dużo darmowej muzyki mp3 z naszej witryny. Nie ma w tym nic trudnego, parę ruchów myszk± i gotowe - w zamian otrzymasz możliwo¶ć cieszenia się przez długi czas nowymi, niezwykłymi kawałkami.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualno¶ci

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotycz±ce jego nowego kr±żka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy kr±żek maj± już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualno¶ci
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj