Ice Cube - Do Ya Thang

Aktualna ocena: 5 / 5 (1 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:02
Data dodania: 30.04.2009 19:22:09
Rozmiar pliku: 3,69 MB
Tagi: Ice Cube, Do Ya Thang, ice, cube, thang, raw, footage, rap, hip, hop
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Ice_Cube_-_Do_Ya_Thang.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie słuchasz posiada rozmiar trzy i sześćdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Długość oscyluje na cztery minuty i dwa sekundy. Uruchomiłeś kawałek o tytule "Do Ya Thang", którego autorem jest Ice Cube. Utwór mp3, który obecnie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jak na razie dodanego teledysku do tego utworu muzycznego. Będziemy zatem uszczęśliwieni, gdybyś go zaproponował. Userzy wystawili ocene na ten kawałek już jeden raz, a średnia ocen wynosi aktualnie pięć i zero setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Do dzisiaj żaden użytkownik nie pobrał nigdy pliku Ice Cube - Do Ya Thang. Nie ma jak na razie żadnego komentarza dodanego do tego utworu, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, oni już dawno znaleźli naszą stronę - jeśli zostaniesz tu trochę dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz w stanie mieć ze sobą swoją muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy znaną piosenkę - Do Ya Thang, którą wykonuje Ice Cube, ceniony za tworzenie piosenek, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety większości klubów w kraju. Jednak do rzeczy. Jeśli chcesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a po chwili będziesz w stanie ściągnąć pożądany kawałek.

Mało? Otrzymasz więcej! Wcale nie musisz wchodzić na inne witryny. Bo widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt pracują nad tym, żebyś mógł omijania innych stron i ściągania mp3 bezpośrednio stąd. Każdego dnia rozbudowujemy zbiór dostępnych przebojów. Poprzez to musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na dysk utwór, który chcesz mieć, dla przykładu Ice Cube - Do Ya Thang, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Przy użyciu tej strony przetestujesz kilka niesamowicie prostych do realizacji sztuczek, dzięki którym szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeciwności.

Wolisz przerzucić na odtwarzacz mp3 Do Ya Thang? Ściągnij mp3 już teraz. To absolutnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na rozszerzenie własnej bazy utworów i odkrycie nowych muzyków. A może będzie również tak, że zanim jakaś piosenka stanie się znana, Ty od długiego czasu będziesz ją znał?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są osiągalne dla wszystkich, dlatego nastąpił niezwykły przypływ osób, które z amatorów przeistaczają się w profesjonalnych muzyków. Być może myślisz o tym, żeby słuchacze kiedyś pobierali Twoje piosenki - a na razie ściągaj darmowe mp3 innych muzyków i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj