Stachurski - Wybacz Mi || Nigdy nie jest za pozno ....

Aktualna ocena: 4.5 / 5 (11 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:25
Data dodania: 02.05.2009 11:27:48
Rozmiar pliku: 4,04 MB
Tagi: Stachurski, Wybacz Mi || Nigdy nie jest za pozno ....
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Stachurski_-_Wybacz_Mi_||_Nigdy_nie_jest_za_pozno_.....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który teraz odtwarzasz posiada rozmiar cztery i cztery setnych megabajta. A jego czas trwania to cztery minuty i dwadzieścia pięć sekund. To kawałek o tytule "Wybacz Mi autorem jest Stachurski. Utwór, który obecnie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dodanego klipu do tego pliku. Byliśbyśmy zatem niezwykle uszczęśliwieni, jak byś takowy zaproponował. Użytkownicy oddali głos na ten utwór już jedenaście razy, a średnia ocen jest teraz równa cztery i czterdzieści pięć setnych, w skali od jeden do sześć. Piosenka Wybacz Mi już trzy razy.
Przepisz kod z obrazka
  • ~traters 09.12.2013
    super kawałek
  • ~Nati 27.09.2010
    fantastyczny program polecamU
  • ~Justyna 10.05.2010
    Uwielbiam ten kawałek, jest świetny:)

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W tym roku kolejne wydawnictwa muzyczne przyprawiają o zawrót głowy. Praktycznie co kilka tygodni na rynku pojawiają się nowi wykonawcy, nowe kawałki i nowe wydawnictwa, które z miejsca zdobywają serca ludzi. Tak samo jest, jeśli chodzi o Nigdy nie jest za pozno ...., wykonywanym przez Stachurski. Piosenka ta bez pardonu zdobywa miejsca w stacjach radiowych, przede wszystkim dzięki niesamowitej kompozycji i łatwości, z jaką ją zapamiętujemy.

A może osobiście wolisz się dowiedzieć, czym jest Nigdy nie jest za pozno ....? Pobierz mp3 z naszej strony, a uświadomisz sobie, przez co ten utwór zyskuje same dobre opinie pośród krytyków i słuchaczy. Nawet jeśli to nie jest muzyka, której słuchasz każdego dnia, i tak możesz pobrać mp3 za darmo z naszej strony, aby nie pozostać w tyle w kwestii trendów w muzyce. W innym przypadku możesz być nieco wyalienowany, gdy będziesz świadkiem rozmów znajomych o Nigdy nie jest za pozno ...., a Ty nie będziesz wiedział o co chodzi, bo nie znasz tej piosenki.

Szukasz w wielu miejscach kawałka Stachurski? Wszystko rozbija się o ściąganie z Wrzuty. Ale i na to mamy dobre rozwiązanie. Dysponujemy Wrzuta downloader, który pozwoli Ci błyskawicznie na pobranie dowolnej piosenki z serwisu Wrzuta. Już nie musisz szukać darmowych hitów na nieciekawych, nie do końca przyjaznych serwisach - odnajdziesz je tutaj, na bezpiecznej stronie.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszego bardzo mocno rozbudowanego zbioru empetrójek. Poprzez takie rozwiązanie, w kilka sekund po wpisaniu do wyszukiwarki Nigdy nie jest za pozno ...., otrzymasz wyniki z możliwością pobrania darmowego mp3 prosto na dysk twardy.

Tylko u nas ściągniesz darmowe mp3. Jeśli jesteś już zmęczony swoją starą muzyką, jak również tym, co serwują nam radia, powinieneś błyskawicznie pobrać sporo bezpłatnej muzyki mp3 z naszej strony. Nie ma w tym nic trudnego, parę kliknięć i gotowe - w zamian otrzymasz możliwość radowania się przez wiele dni nowymi, niezwykłymi kawałkami.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj